Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s 3.80 m33


mina

Otázka

mam 3.71 m33-4 tak jsem si udelal aby mi jel remote play, delal jsem to podle navodu ale porad to neslo a pak jsem zjistil od togregor ze musim mit keycleaner tak jsem si to jeste bez navodu udelal a uz mi remote play jel. ale pak tekken udelal na keycleaner navod a napsal ze v zadnem pripade neopravovat klic 5. je mozny ze jsem ho opravil ale psp mam vpohode hry fungujou vsechno, ale kdyz jsem zkousel update 3.80 m33 tak mi to pak v sce update napsalo: the system configuration of this psp system does not appear to be correct. the update cannot be completed. contact technical support for assistance. (drnffffffcd), ne ze by mi to vadilo protoze na 3.80 m33 stejne remote play nefunguje ale znervoznuje me to ze to nejde, vsem moc diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hlavne bych se bal ,ze uz nebude udelat asi zadnej Update.

Jestli jeste nechces delat update na 3.80 M33,tak to zatim nech.

Ale jestli chces udelat Update,tak to asi budes muset udelat preinstalaci Pandorou na 3.71 M33 a pak teprve Update na 3.80 M33.

Mozna Ti tekken90 nebo Anonymous atd...,poradi neco lehciho.

Ja jelikoz mam Pandoru i Unbricker V3,tak bych to asi resil takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu