Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Internet radio 3.80


krystoff

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Spatna nebo zadna IP adresa pro DNS server - zvol Custom misto Easy a zvol si IP adresy sam dle toho jak je mas nastavene s tve siti..

EDIT: Uz vim proc ti to nejde, kde je chyba!! V prohlizeci nech

Delete Cache & Cookies

pak Settings -> View settings -> Vsude On az na posledni (Conserve Memory).

Pak znova zapni radio, melo by se te to zeptat zda chces spustit embedded plugin, tak dej YES!

^^ IMHO je jasna pricina v tom, ze jsi mel vypnuty flash resp. javascript! Nebo ze jsi tam dal No.. jestli nic z toho nepomaha, bejt tebou reinstalluju to radio jak se tam pridava (smazu a znova pridam), pripadne reinstall fw..

Flash sem vypnuty nemel ani Javascript a u toho onka sem dycky daval yes páč mi bylo jasný že to radio asi neběží v html

Ani cookies a cache nepomohli takže skusím reinstal radia a FW

EDIT: Jak udělám reinstal FW z 3.80 M33 na 3.80 M33. asi ne přes ten update od DaXe že :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja mam jiny dotaz, kdyz uz jsme u toho netradia. Je tam mozny zmenit predvolby stanic? Rad bych poslouchal svoje vlastni stanice. Mam par vyhranenych radii, ktera bych rad poslouchal.

http://www.google.cz/search?q=3.80+psp+radio+hack&btnG=Hledat&hl=cs&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficial&hs=UQY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Flash sem vypnuty nemel ani Javascript a u toho onka sem dycky daval yes páč mi bylo jasný že to radio asi neběží v html

Ani cookies a cache nepomohli takže skusím reinstal radia a FW

EDIT: Jak udělám reinstal FW z 3.80 M33 na 3.80 M33. asi ne přes ten update od DaXe že :D

tak co, přišel jsi na to ? mám ten stejnej problém

nejdřív jsem nainstalovat fw3.80 M33, pak M33/2 update, pak kernel 1.50 - a taky mi nejde aktivovat to radio - jinak udělal jsem všechno, co tu je napsaný - a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hm trosku zvlastni, podivej se o stranky zpet - stejny postup jsem zde psal ja a najednou se objevil jinde :D ale no nic.. hlavne je, ze ten muj postup stejne nepomohl - viz, stranka zpet, takze problem tam vyresen neni - kdyz nebyl vyreseni ani zde stejnym - mym - postupem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

bobo: mame toma 1 router a 6 malých stanic jednu mam pod stolem :D na pul metru nevim jestli to je tim

BTW

Zajimalo by me kdo to psal protože ten prvni screen shot je přeně ten samy co sem ja vyfotil a dal do toho prvniho pispevku :blink2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Spatna nebo zadna IP adresa pro DNS server - zvol Custom misto Easy a zvol si IP adresy sam dle toho jak je mas nastavene s tve siti..

EDIT: Uz vim proc ti to nejde, kde je chyba!! V prohlizeci nech

Delete Cache & Cookies

pak Settings -> View settings ->

všechno sem udělal a přesto nejde..ale už vím že je chyba v mé místní wifi protože sem se ve městě připojil na veřejnou a jelo to...takže nevím co mám kdenastavit...pokud ste měli stejnou chybu a vyřešili jste to tak dejte vědět! pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak teď jsme to s bráchem udělali podle toho návodu, že se musí vymazat cookie, catch a pak vše nastavit na "on" krom posledního (samozřejmě to udělat v internetovém prohlížeči) a pak normálně spustit to rádio, potvrdit "yes", že chcete zapnout jakýsi plugin a hned to naběhlo :) takže to asi fungovat musí, protože na začátku byl problém stejný, jako byl popsán v prvním příspěvku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu