Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fámy okolo NTSC her na wii?


xDante1986

Otázka

zajímalo by mě jak je to s updatem....přece je blbost aby se konzole brickla....v manuálu jsem o tom nic nenašel....a výrobci by si nevzali přece na krk, že updatuješ pomocí NTSC disku a konzole zamrzne....

Ví někdo jak to vlastně je? já už zkoušel RF hry a šly mi všechny až na jednu ta vyžaduje update, takže stáhnu nějakou pal verzi nějakou novinku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

takže jsem se na to vykašlal a riskl update s NTSC hrou v konzoli...konzole funkční PAL hry také a jde mi i zmíněná NTSC hra.....update jsem udělal z NTSC hry...která měla podporu Region free nicméně i tak byla hra NTSC a vše funguje...takže jak tu každý říká, že konzole se brickne....tak buď mám nějakou speciální nebo je to hloupost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám tu novější várku...prostě lidi jen šíří paniku...je to blbost...proč? přece když dáš ntsc hru..je to jen formát......update je něco jinýho....prostě i ntsc hry jdou....spíš jde o to jestli ti ten čip asi zkousne...každopádně mě to jde...a teď hraju NTSC(RF) Fire Emblem a paráda..EU verze této hry není a platí to o dost dalších hrách....proto jsem to riskl a teď vím že jak mi někteří řekli že to brickne konzoli je to blbost....je to fw...a při updatu z hry....konzoli nebrickneš...to by totiž šlo i z originál hry.... a to by si výrobci nevzali na triko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu