Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS:CARBON


atry

Recommended Posts

...o tyhle hre se diskutuje na nekolika mistech na foru, tak sem udelal tenhle topic...

...tak sem to ozkousel a nejak me to neoslnilo... :(

...EA z lidi taha penize za hry, na kterejch nema moc prace..

...hral sem ze serie NFS docela dost dilu(ne vsechny) a i ty UNDERGROUNDY me docela dost bavily...

...bylo to novy, neokoukany...to uz se ovsem neda rict o nasledujicich dilech :(

...velkej boom v tunningu, ktere spustil film RYCHLE A ZBESILE zrejme programatorum z EA vlezl na mozek a oni se z toho jeste nerozkoukali..

...jak sem rek UNDERGROUNDy "jednicky" byly svym zpusobem revolucni - prinesly tunning...

..."dvojka" alespon prinesla volnost pohybu po meste...

...v MOST WANTED se konecne vrartili tolik chybejici policajti...

...vsechno je v krasnem blyskavem pozlatku, zavodi se v nocnich mestech plnych neonu a na aute si clovek muze zvolit i barvu klicky u vokynka...fakt bomba

..ja bych nejradeji videl nakej dil, kterej by vychazel z HOT PURSUITu 2, byli tam flojdi, pekny auta(je mi sumak, ze si je nemuzu tunit) a krasny prostredi (horsky vesnicky, ostrovy se sopkama atd) a jeste by mohli pridat nejakou tu moznost poniceni aut(uz to tady jednou v NFS bylo...tusim ze ve 4 dile)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest PAINkillerCZE

ale na ovladani si zvykne kazdej po delsi dobe...moje prvni dojmy : nejhorsi auta na psp ! po 15 min . super hra .....asi si nejel moc rychle pac to auto se ovlada totalne jinak nez kdyz jedes ty zakladni 3 zavody s tou cervenou karou ...pak to teprve zacina koupis auto,tunis atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..muze to nekdo srovnat s predchozima dilama na PSP, ja sem zatim zadnej nehral..

..jinak taky je divny, ze je to prvni hra, ktera se v CSO formatu seka :roll:

No ty jo...To me ani nerikej.Takhle sekanou hru (v CSO) jsem jeste nikdy nehral...Zkusil jsem to spustit pres DEVHOOKA na 33hmz a je to lepsi a furt je to pitomy :-( .Takze si stejne musim poslat tech 1.4GB na kartu :-( .Jinak me ta hra mooc bavi...Proste ta volnost po meste, tuning, super pribeh a hlavne soundtrack je jen mooc vydarenej.Me se zatim hra moc libi.Uvidim dal... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem o akom sekani hovorite. V 10/2006 ISO GAMES som dal linky na RIPnutu verziu ktora ma v ISO 450MB!! Su tam ripnute iba jazyky (okrem anglictiny) a update.

Jazyky a update maji 1giga dat?Ze bez nich to ma jen 450MB

Ano jazyky maju najviac. Update ma len cca. 80MB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze tu ho mate.

Navod na instalaciu.

1. Rozbalte Ripkit a skopirujte ho do novej zlozky.

2. Vase ISO s NFS Carbon prepisete na original.iso

3. original.iso dajte do tej istej zlozky ako je rozbaleny ripkit

4. Spustite program

5. PLAY and ENJOY :twisted: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze tu ho mate.

Jo super, dík moc...Jenom teda nevim co mi to z toho udělalo, moje verze má 365 MB a všichni píšete o 450....
Ano ale ty to mas v CSO a tam to vela laguje. Odporucam nachat si ISO!!
No to právě ne, je to normální ISO, no co hlavně že to funguje.... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu