Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Irda


lukysvetna1468621248

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ja bych rek ze chce neco jen na mobil s IrDa sice newim co ma za mobil ae zrejme to mobil s wifi nebude...;)Jestli ano souhlasim s Ir Shell;)

omlouvam se ... nedocetl jsem ze chce prenaset mezi mobilem a psp ...

neslysel jsem jeste o tom ... vim ze to hodne lidi skouselo ale zatim jsem neslysel zeby se to nekomu povedlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omlouvam se ... nedocetl jsem ze chce prenaset mezi mobilem a psp ...

neslysel jsem jeste o tom ... vim ze to hodne lidi skouselo ale zatim jsem neslysel zeby se to nekomu povedlo

me se to povedlo .. vali to , i kdyz to nekdy vypadava ... kazdopadne pro nejaky castejsi vyuzivani to asi neni, frci to totiz jen kdyz se tomu chce... takze vo nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dik za link alefunguje mi pouze prijimani odesilani ne.

Taky nwm jak je to s podporou telefonu...;) asi ani v readme neni kompatibilni list ae neco tam o nem pisou...treba nekerym to proste nepojede jiny mobily zas treba pojedou jak na prijem tak na odesilani...Ja uz to ted nepouzivam...radsi pripojim mobil na pc pres usb a je to nejlepsi...;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky nwm jak je to s podporou telefonu...;) asi ani v readme neni kompatibilni list ae neco tam o nem pisou...treba nekerym to proste nepojede jiny mobily zas treba pojedou jak na prijem tak na odesilani...Ja uz to ted nepouzivam...radsi pripojim mobil na pc pres usb a je to nejlepsi...;):)

jj asi mas pravdu no ja to chcu protoze k mobilu nemam kabel a tak do neho nemuzu nic davat tak proto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj asi mas pravdu no ja to chcu protoze k mobilu nemam kabel a tak do neho nemuzu nic davat tak proto.

A co mas za mobil?treba starsi nokie neumeli pouzivat IrDa na nic krome vizitek:cheesygrin: Jinak u tech novejsich by to melo jit no ae ja pouzivam nejradsi BT;):cheesygrin:ae to PSP nema:'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu