Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mas asi prblémy z netem zkus to stáhnout pres jinej download manager

BTW: Ta recenze na PES je špatně graficky udělaná (ODBYTÁ) Jinak recenze sama o sobe by byla fajn ale jsou tam výpadky jako prase Chybý úvod, závěr a celkově si myslim že tam takovy 3-4 stranky chybí.... Jinak celkově nejlepší recenze byla na WP (Wipout Pulse). Celkově jste me donutili udelat si nazor na nejaky hry př. ten masakt od RockStar. Munhunt nebo nejak tak taky pekna recenze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super práce, recenze sou napsaný dobře a jednoduše. Ke grafice. Celý časopis by měl dělat 1 člověk, to mi bylo jasný už od začátku... Recenze který zpracovával mastermind byly moc pěkný, dobře čitelný a doplňovaný obrázkama. Nadruhou stranu třeba dobře napsanou recenzi na Manhunt shazovala nečitelnost... Goodfeelazovo obrázky za textem nejsou dobrý nápad a font kterej zvolil taky neni nej... Potom k logu časopisu, myslim že by to chtělo nějáký logo a jestli je to co je na první stránce logo, tak to neni dobrý. :? Jinak dobrý počteníčko na 10 minut, otázka je jestli za to ta práce stojí :roll:.

ps. sorry za špatně napsaný niocky, ale tim se nemám čas zaobírat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu udělat klidně jeden díl graficky sám, jestli s tím souhlasíte, a pak se uvidí, jestli by to bylo dobré, nebo ne :) (časově mi to problém nedělá, ale někdy nemám místo na hdd, že ani nepustím Photoshop :D)

Btw děkuji, že se některým to moje líbí, udělá to radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ked to bude robit viac ludi zase tam budu nejake tie rozdiely a nakonec to mastermind vsetko prerobi :D Casopis by mal mat jednotny styl. Ze ked to otvoris na akejkolvek stranke tak vies aky je to casopis.

PS: IMHO je cele PES jak zo skolky

Ta recenze je moje, a můžu poslat originál, který je normální, ale grafik tam toho půlku vynechal a přeházel, důvod mi není znám :?:blink:, tak se nečil na mě.

Mas asi prblémy z netem zkus to stáhnout pres jinej download manager

BTW: Ta recenze na PES je špatně graficky udělaná (ODBYTÁ) Jinak recenze sama o sobe by byla fajn ale jsou tam výpadky jako prase Chybý úvod, závěr a celkově si myslim že tam takovy 3-4 stranky chybí...

Dobrý odhad :) :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kritika nebola myslena na teba sry ked to tak vypadalo :) to ze imho je cele pes jak zo skolky som myslel hru. Moj nazor na tu hru. Proti obsahu tej recenzie nic nemam :)

Ok, každopádně bych se nedivil kdybys měl i něco proti obsahu, ptze to co mi s ní provedli je děsné :roll:

Příště posílám tobě, ty mi snad necháš text v původním stavu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sem už doma!8)

-MasterMIND bude dělat celý časopis!

-logo

-více novinek,recenzí,prewiew,homebrew,inzerce her,atd.

-déle si počtete!:wohow:

-změna úvodní stránky

-stránka co bude příště!

-a víc bych toho neměnil...;)

Jinak na horách sem si zarazil kloubek ale jinak dobrý:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej mate to hodne dobry-nekde sice nekdo trochu ulitnul ze se text skoro neda cist pac je rozmazanej nebo spliva s pozadim ale jinak dost dobry-hlavne text o wipeout-hnedka sem mel chut si to stahnout a GoW clanek byl taky super;) Hlavne pokracujte-zatim je to jen zacatek ale verim ze az se rozjedete tak to bude REZBA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatím zde dávám náhled (narychlo) ode mne pro MasterMINDA aby jste věděli jak bude vypadat časopis jako strukturově,ale pozor bude o 100% lepší než ten můj návrh:D

Návrh loga:

navrhfn7.th.jpg

Návrh stránky:

navrh1zz5.th.jpg

Pište vaše názory jak se vám to líbí a tak...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu