Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já se do víkendu nedostanu na icq, takže kdo by mi chtěl něco napsat, nechť použije osobní poštu ( PM - pro blbce ) ;)

btw.: když na ten patapon neseženeš nikoho, kdo to opravdu přehrál až ke konci, tak to nech do dlšího čísla ;), bude to lepší než, aby to psal někdo z třetího kola :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz je po obou uzávěrkách, to je zlý když lidi neposílaj recenze MM pak nemá šanci to všechno kvalitne stihnout když se mu to nahrne všechno na poslední den.

PS: na přední stránce máš nějaký nedorozumění s uzávěrkama :D

Aktuálně!!Uzávěrka redakci 1.3.2008 , uzávěrka grafikům 7.3.2008 , další číslo 10.3.2008!!

a pak

Uzávěrka 3.3!

Tak co si mam vybrat:?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz je po obou uzávěrkách, to je zlý kdy lidi neposílaj recenze MM pak nemá anci to vechno kvalitne stihnout kdy se mu to nahrne vechno na poslední den.

PS: na přední stránce má nějaký nedorozumění s uzávěrkama :D

Aktuálně!!Uzávěrka redakci 1.3.2008 , uzávěrka grafikům 7.3.2008 , dalí číslo 10.3.2008!!

a pak

Uzávěrka 3.3!

Tak co si mam vybrat:?:

1.3 platí ale jetě vse nebylo vyzrobeno tak jsem to jen pro tentokrát dal na 3.3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu