Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

Jo, ted mne napadlo, že bysme to s tim new forem nemněly brát tak hot-hot......proč nezůstat tady? Za vše přece vděčíme tomuhle foru a tak ne........Jo, a co se týče tý organizace, bych to udělal nějak takhle....- Byly by 2 témata, jedno, tam by mněli přístup jenom redaktoři atd, tam by se kecalo o budoucnosti casopisu, řešily problémy organizace a tak dále......vpodstatě to, co se teď řeší tady......., a pak druhý téma, tam by krůta nebo pípa nebo pstě někdo hodil každej měsíc jenom příspěvek s infem pro lidi, co bude v dalším portable gameru za recenze a tak, a lidi by tam mohli vo tom kecat a tak........co vy na to....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, ted mne napadlo, že bysme to s tim new forem nemněly brát tak hot-hot......proč nezůstat tady? Za vše přece vděčíme tomuhle foru a tak ne........Jo, a co se týče tý organizace, bych to udělal nějak takhle....- Byly by 2 témata, jedno, tam by mněli přístup jenom redaktoři atd, tam by se kecalo o budoucnosti casopisu, řešily problémy organizace a tak dále......vpodstatě to, co se teď řeší tady......., a pak druhý téma, tam by krůta nebo pípa nebo pstě někdo hodil každej měsíc jenom příspěvek s infem pro lidi, co bude v dalším portable gameru za recenze a tak, a lidi by tam mohli vo tom kecat a tak........co vy na to....?

jako bys mi četl myšlenky ... ;)

říkal jsem to už od začátku, nevidim důvod dělat zvlášť nový fórum, když jsme "vyrostli" tady 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nebylo by snad lepší mít to fórum na svém webu kde si budeme s tím temátem dělat co chceme?;)Přece jenom na tomto fóru můžeme tak akorát psát posty editovat hlavní stranu , měnit nadpis atd. to je trochu málo ne?Takže bude web a na něm i fórum!Tuto debatu teď uzavírám...:)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Uzávěrka 31.5.2008!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jsem kur*a psal před cca. 1 týdnem?Ať už to pomalu začnete psát...máte na to měsíc a pořád to nestíháte?:dozey:Nemám slov prostě...

EDIT:Sry že jsem takhle vyjel:(...máš 3 recenze.Nemusí být na 3strany ve Wordu normálně napiš jak se cítíš a za hoďku máš na všechny 3;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry, za blbej dotaz, ale proč sis to neudělal dřív, když si vědel, že jedeš do Anglie .. ;)

Tohle neni vubec blbej dotaz:!: Taky by mě to zajimalo ASI je línej

Já mam zas problem s grafarnou je vcudu... Nekdy jde nekdy ne Porad mam u windowsu stavy nouze a je proste v hajlu.... musim koupit novou ale nejprve zkousim reklamace atd byla by to skoda vyhodit radeona x800gto 256mb :( Jinak zbyva mi udelat downstram panic snad o vykendu ale z tutoho PC to nepude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledáme Kódera!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Hledáme někoho kdo by nám nakódoval náš nastávající web.

Požadavky:

- profesionálně ovládat html,css

- php,MySQL

- být aktivní (né že budete na ICQ jednou za týden...:dozey:)

- nějaká zkušenost s vytvářením themes na RS systémy...

To je asi tak všechno...pokud toto zvládáte neváhejte se nám ozvat!

Odměna:Libovolný článek o vás v časopisu.Reklama do 1 čísla!

Zájemci se ozvěte buď PM nebo na ICQ:240-126-418 !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu