Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Néé dnes je uzávěrka pro redaktory ... ikdyž těch recenzí je tak 40% :dozey: (v tuhle chvíli) a vydání je odhadováno na cca. 10.6.2008;)

40% to si děláš srandu? LIDI co s vám doprčic je? k něčemu se přidáte a ted jste liný napsat nějakou recenzy. To i já napsal na toho downstrama a to se mi každejch 5 minut vypínala obrazovka nebo mi mizel text. (mam rozbitou grafickou kartu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K3vadros ani zeke mi zatím neposlali žádnou recenzi :( ... ale jsou to spolehlivý lidi tak to snad ještě pošlou :lol:

EDIT: 23:42 - Už nehodlám čekat :dozey: jdu spát...včera jsem kvůli PG byl vzhůru do 0:31 a dnes na to kakám :lol: zatím mám asi cca. 75% obsahu PG ale ještě neposlali k3vadros a zeke ...;)

EDIT2: 23:57 - Už jdu opravdu spát... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40% to si děláš srandu? LIDI co s vám doprčic je? k něčemu se přidáte a ted jste liný napsat nějakou recenzy. To i já napsal na toho downstrama a to se mi každejch 5 minut vypínala obrazovka nebo mi mizel text. (mam rozbitou grafickou kartu)

vždyť, když si to psal, tak bylo 22:26 :roll:, hoď se do klidu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Guns-player měl taky trochu pravdu :lol: protože někdo už odeslal recenzi třeba před 10 dny...

EDIT: Zatím chybí : Iron Man , FlOw , Rainbow Six (M4touch nemá PC což je omluva) , GTA:VCS , Ultimate psp browser , Armada demonu Matka slz , Naruto Shippuuden Movie 1 , to je asi vše...ostatní si nikdo nevzal;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu