Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jesuschrist, tak se k nim přidej, a uvidíš co to je za "práci"... Víš, ač se to nezdá , oni jsou taky jenom lidi ...

:dozey: ale já už tam jsem, a svoje články a recenze vždy odevzdám včas, vím že je to většinou chyba těch lidí co všechno píšou na poslední chvíli a nic nesvádím na krutu nebo lahve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nehádejte...tohle číslo je hodně nabitý;).Je toho opravdu hodně asi nejvíc co toho kdy bylo;)!Tohle číslo bude mít cca. 200Mb :lol: jde o to že se tam jedná hodně o videa přidaným ke hrám.

200mb ? Ti co maj pomalej net musí mít radost ... :D Raději bych udělal druhou verzi bez videí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak možná to bude i dnes;)!!Ale řekněte mi jak to mám seřadit aby to bylo v PSP podle čísel :lol: ?

EDIT:Tak jsem se dozvěděl že to není všechno...má to 14Mb a stále to není vše je to asi půlka tohoto čísla takže se těšte na zítra!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi, nešlo by to nějak postupem času ten den vydání přesunout na začátek měsíce? Píšu preview, a řikám vám, tohle je hodně neideální čas..........Píšu preview na celej jeden měsíc, a časopis pak vyjde v půlce toho měsíce, takže většina her, o kterejch píšu už je profláklá............to abych to preview rovnou psal pokaždý na přespříští měsíc, pže takhle to fakt nemá cenu, je to jako bych vzrušeně psal jaký to bude až vyjde Playstation 4, a vydaný by to bylo ve chvíly kdy by na trh přicházel Playstation 5, chápete......je to leda ksmíchu, když tam píšu u nějaký hry, že třeba autoři o tom moc informací nepodali, atd, a že tam možná bude tohle a támhleto, a tamto, a všichni když to budou číst, tak už to budou mít dohraný.............prostě obzvlášť preview nemá vůbec smysl, když neni aktuální.........nešlo by, že by se to na příště líp připravilo, aby to vyšlo už třeba pátýho, a přespříště už normálně prvního.......?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to by bylo super, pže jinak bych se tady pokaždý s půlkou preview delal zbytečně.......Prostě to nějak nakopnout, a hlavně nakopnout recenzanty, co dávaj a dělaj všechno těsně před vydáním čísla......Třeba já dávám to co napíšu asi 15 dnů předem.......Byl bych vám fakt vděčnej, kdyby to příště už vyšlo tak nějak toho pátýho.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu