Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dik moc me to nejde stahnout s toho ulozto a to jsem cech blbej server jeste to odtam nikdo nesosl

http://dlf.uloz.to/bc3d78c0b03da6682f4b591369a2da78/496666/portable-gamer-cerven-4.rar?download=--%3E+St%C3%A1hnout+soubor+%3C--

to mi to pise a nepouzivam download manager!!

Kdy to bude na upnito?????i s videama???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže všechny preview a taky seznam releasů odemně jsou hotový, až to budete potřebovat, řekněte, pošlu. a Pls lidi mákněte s těma recenzema, ať to nevyjde tak pozdě jako poslední číslo...........Polovina preview jde pak do ř*tě... :-)

Edit - Jo, ještě sem se chtěl zeptat, jak že je to PŘESNĚ s tou spoluprácí s check.pointem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Yo : hmm, všimnul jsem si, že mi propagujem je, ale máme z toho něco .. ?? :?

Jo, přesně to sem myslel.....reklamy v časopise, a jejich vidcast přibalenej k našemu časopisu......docela je propagujem, ale oni....?......?.....?

O tý spolupráci tady vlastně nikdo nic pořádně neřek......jak to stim je a tak............

2Frynta- jj, tim seto zvětší, ale tady nejde ani tak o tu optickou velikost, ale o to jak je to tam všechno zmaštěný dohromady v úzkym rámečku.......zoom ti nepomůže.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu