Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jej:Djá jsem tam zapoměl dát úvodní stránku:(promiň...:)až přijedu z hor tak dáme update;)ale úvod je akorát že to bude o psoj a tak ale hodoncení není stejnak nikde;)

EDIT:Ještě jednou promiň...bylo toho docela dost aby jsme to všechno dali do kupy;)takže sry(moje chyba):(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no. sklamali ste ma. obsahovo dobre ale graficky je to nic moc. napr na manhunt je to nedorobene. spodla lista je prazdna. kazdy grafik ma iny styl takze kazda recenzia vyzera uplne inac. goodfelaz nic v zlom ale je otrasny ten text bez antialiasingu. osobne sa mi najviac paci grafika od master minda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu meho hodnoceni:

KLADY

-dobře se to čte

-obsahově je to na profesionální úrovni

-Prostě se mi to líbily a jsem s prací nadmýru spokojen

ALE

-podle mě by se grafici měli dohodnout na stejném stylu práce,protože každá recenze vypadá úplně jinak

Takže z časopisem jsem spokojen!!a těším se na další číslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti co to mají zpřeházený tak si musí doplnit před čísla 1-9 "0", tzn. že tam musíte mít 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, ... .

Podle mě to krůta moc uspěchal a lepší by bylo kdyby to vydal až třeba za tejden a graficky pořádně zpracovaný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim kdo delal korekturu me recenze ... ale nadelal mi tam nekolik hrudek ... ty dvojtecky tam byly umyslne :D a ty tecky taky ... takze nevim proc na konci nejsou :D ty vety mely logicky spad ale odstranenim tech interpunkcnich znamenek se staly docela nelogicke ... jenom tak na okraj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to špatný až na pár chybiček. Ale nevim proč jsou mý články (Pandořina baterie v prodeji a Firmware 3.90) v tutoriálech. Bral bych to spíš jako novinky. Jinak ten vzhled bych taky ucelil, ale jinak dobrá práce a příště to bude jistě lepší ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a moje recenzie (homebrew) su v obsahu neni vobec. mam navrh pre grafikov. Spravte si cez icq konferenciu (mozu tam byt viac nez 2) a dohodnite sa konecne. Ale graficky su recenzie od masterminda ovela lepsie nez goodfelaza. Grafiku recenzii by mal robit jeden clovek - mastermind.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a moje recenzie (homebrew) su v obsahu neni vobec. mam navrh pre grafikov. Spravte si cez icq konferenciu (mozu tam byt viac nez 2) a dohodnite sa konecne. Ale graficky su recenzie od masterminda ovela lepsie nez goodfelaza. Grafiku recenzii by mal robit jeden clovek - mastermind.

jojo, taky si myslim ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a moje recenzie (homebrew) su v obsahu neni vobec. mam navrh pre grafikov. Spravte si cez icq konferenciu (mozu tam byt viac nez 2) a dohodnite sa konecne. Ale graficky su recenzie od masterminda ovela lepsie nez goodfelaza. Grafiku recenzii by mal robit jeden clovek - mastermind.

Souhlasím s vámi,já na to ani neměl moc času,takže gogo MasterMind :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem klidně pro to, aby to dělali i ostatní, ale tak jste sakra schopný se shodnout na tom jaká tam bude lišta, ne :?

BTW: dělejte to bez lišty, jen tam nechte místo a MasterMIND to pak vše olištuje, ne :?: zdá se mi to lepší ;)

EDIT : nevim, kdo dělal tu grafiku k PES 2008, ale je to fakt jak ze školky :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu