Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GraFfiTi :D děláte někdo graffiti? (fotky)


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nesnáším grafity... Naprosto souhlasím s jirim.. Humusy přes celej barák... Kdyby to dělali na svůj tak nic proti, ale jak by se vám líbilo kdyby někdo přišel k vám domů s lihovkou a začal vám čmárat po displeji PSPčka.. Je to úplně stejný.. Čmárat si můžou na papír čů*áci...

ten kdo ma tyhle vypatlany nazory, je zatuplej konzervativec a nedivil bych se kdyby jsi byl s jirimem vypatlanej zatvrzelej levicak, kterej chodi na schuze s tresnickama..

graffity neni o tom delat zasrany tagy na sedacky v metru a ve vyskrabavani voken, pripadne malovani na hrady&pamatky+nejlepe nove omitky - ne o tom fakt graffity neni, to nejsou graffity, ale jen hloupy vandalismus.. >> vsimni si ze tagy na novych omitkach... etc. jsou hnusne a trapne - delaji je vetsinou hovada ze ZS..

graffity je urcity projev -> legal, mosty, sede zdi co "nikomu nepatri" (tzn. nekde u koleji), seda zed panelaku etc.. ale bacha, to neznamena ji pocmarat srackama, ale nejakym umeleckym dilem..

takze pokud vsechny hazis do jednoho pytle a umelce s vandalama hazis do jednoho pytle (jako jirim), tak - s prominutim - u me patris do prihradky hloupych lidi..

takze asi tak.. lidi rozlisujte to..

ja bych zase sekal ruce tem co hulej - taky vypatlanej nazor ze? ...

tohle uz s graffity nema nic spolecneho, je to jen vandalismus a niceni majetku.. ackoliv to jako graffity muze vypadat /styl tagu maj peknej/ neni to tak.. berte to prosim v potaz.. diky,.. - at se tu nesirej zvasty jako od gamees a od jirima

yLMBCAk5ioM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....ten kdo ma tyhle vypatlany nazory, je zatuplej konzervativec a nedivil bych se kdyby jsi byl s jirimem vypatlanej zatvrzelej levicak, kterej chodi na schuze s tresnickama.....

Ve 14 letech ?? Probuď se...

graffity neni o tom delat zasrany tagy na sedacky v metru a ve vyskrabavani voken, pripadne malovani na hrady&pamatky+nejlepe nove omitky - ne o tom fakt graffity neni, to nejsou graffity, ale jen hloupy vandalismus.. >> vsimni si ze tagy na novych omitkach... etc. jsou hnusne a trapne - delaji je vetsinou hovada ze ZS..

Jo ,ale tohle to mě na tom právě sere a vidí se to víc než to co sem zatím viděl tady na fóru na těch fotech.. Samozřejmě tohle mě zas tak moc nevadí, ale právě to co tady píšeš ^ Je to co dennodenně vidím a to mě na tom se*e .. Takovejch hovad je plno..

graffity je urcity projev -> legal, mosty, sede zdi co "nikomu nepatri" (tzn. nekde u koleji), seda zed panelaku etc.. ale bacha, to neznamena ji pocmarat srackama, ale nejakym umeleckym dilem..

"nikomu nepatri" pokud to "nikomu nepatri" tak to patri mestu.. Kdyz na tyhle mista cmaraj, pak to beru jako vandalismus.. Prave to taky nesnasim.. Proc si nemalujes po svym baraku ? LEGAL je jediny co bych jeste snad nejak bral, ale to ostatní nee.

takze pokud vsechny hazis do jednoho pytle a umelce s vandalama hazis do jednoho pytle (jako jirim), tak - s prominutim - u me patris do prihradky hloupych lidi..

Jak jsem teď napsal, jediný co rozlišuju je LEGÁL od toho když čmáráš na paneláky atd.. Prostě věci ,který ti "nepatří" ,kde to nemá co dělat..

ja bych zase sekal ruce tem co hulej - taky vypatlanej nazor ze? ...

Ne není to vypatlanej názor, myslím si to stejný :D .Do třídy se mnou chodí docela dost lidí co hulej a všichni to sou kkti. Z toho usuzuje že takový sou všichni.. Protože neznám normálního kluka, kterej hulí.

tohle uz s graffity nema nic spolecneho, je to jen vandalismus a niceni majetku.. ackoliv to jako graffity muze vypadat /styl tagu maj peknej/ neni to tak.. berte to prosim v potaz.. diky,.. - at se tu nesirej zvasty jako od gamees a od jirima

V tom případě sorry jestli sem tě urazil ,nechal sem se unést, protože to možná vím z vlastní zkušenosti.. Zejtra sem hodím fotku proč.. My máme novou krabicu na rozvedení kabelovky (mezi berákem a bowlingem) (docela velkou) a druhej den tam je sprejem na auto tiskacím napsaný Nějaký AFT nebo něco takovýho .. Po celý ty krabici... No nenasere to!! Prostě sem se nechal unést.. Tímhle příspěvkem sem snad svůj názor vyjádřil trošku líp..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....ten kdo ma tyhle vypatlany nazory, je zatuplej konzervativec a nedivil bych se kdyby jsi byl s jirimem vypatlanej zatvrzelej levicak, kterej chodi na schuze s tresnickama.....

Ve 14 letech ?? Probuď se...

....[/b]

ok jasny tvuj nazor beru.. jen ale rozlisujte vandaly od graffity - jestli ti vadi graffity na sedych mostech, tak to nechapu.. barevna je mnohem hezci a stastnejsi nez hnusna seda..

jo, kdyby mi nekdo cmaral na barak, taky bych mu vrazil, ale rikam - to neni graffity..

graffity delaji z velke casti studenti strednich skol a vysokych skol - vidim to kolem sebe - a muzu ti rict, ze ty uz neco v palici maj, maj to urovnany a rozhodne nejsou dementi ;)

s tema komousema jsem se zase nechal unest ja, promin.. ale proste nemuzu pochopit, jak se nekomu nemuzou libit graffity, chapu to tak u svejch babicek, ale jinak ne.. dokonce i seniorum nevadej graffity na sedejch zdejch .. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten kdo ma tyhle vypatlany nazory, je zatuplej konzervativec a nedivil bych se kdyby jsi byl s jirimem vypatlanej zatvrzelej levicak, kterej chodi na schuze s tresnickama..

graffity neni o tom delat zasrany tagy na sedacky v metru a ve vyskrabavani voken, pripadne malovani na hrady&pamatky+nejlepe nove omitky - ne o tom fakt graffity neni, to nejsou graffity, ale jen hloupy vandalismus.. >> vsimni si ze tagy na novych omitkach... etc. jsou hnusne a trapne - delaji je vetsinou hovada ze ZS..

graffity je urcity projev -> legal, mosty, sede zdi co "nikomu nepatri" (tzn. nekde u koleji), seda zed panelaku etc.. ale bacha, to neznamena ji pocmarat srackama, ale nejakym umeleckym dilem..

takze pokud vsechny hazis do jednoho pytle a umelce s vandalama hazis do jednoho pytle (jako jirim), tak - s prominutim - u me patris do prihradky hloupych lidi..

takze asi tak.. lidi rozlisujte to..

ja bych zase sekal ruce tem co hulej - taky vypatlanej nazor ze? ...

tohle uz s graffity nema nic spolecneho, je to jen vandalismus a niceni majetku.. ackoliv to jako graffity muze vypadat /styl tagu maj peknej/ neni to tak.. berte to prosim v potaz.. diky,.. - at se tu nesirej zvasty jako od gamees a od jirima

yLMBCAk5ioM

Budu muset, ac sem to nechtel zareagovat. To, co jsem napsal, tak si zatim pevne stojim, grafiti nebo sracky lihovkou jsou jedno a to samy, cmaranice si dneska muze kazdej schopnejsi clovek namalovat ve photoshopu a pak si to vystavit na webu, proc cmarat mosty nebo protihlukovy steny. Pro hlupacky, co si mysli, ze to nikomu nepatri jen uvedu, ze protihlukovy steny patri např. SŽDC (Správa Železniční Dopravní Cesty), případně to patří ŘSD (Ředitelství Silnic a Dálnic). Mít dememntní pocit, že když je něco šedivý (pro blbečky uvedu, že beton je obvykle šedivej), tak to nikomu nepatří je naprostá pitomost a jen to potvrzuje to, že ten, kdo čmárá po zdech je obyčejnej vandal a idiot. Jsem pro tvrdý postihy těhle grázlu. S uměním to nemá absolutně nic společnýho.

p.s.

Nejsem žádnej levičák, jen pracující člověk, kterej platí řádně daně a nasere ho každá takováhle píčovina, protože opravu (většinou) zaplatí se svých daní. Jen pro blbý námitky uvedu, že např. ČD, jakožto České dráhy nejsou akciovka nebo eseróčko, ale státní organizace!! Tudíž placený z našich daní

Je mi jasný, že tady na foru je to samej mladej študák, kterej můj názor hned odsoudí, ale lidi by se měli vážně zamyslet, jestli dělat veřejně bordel je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jen přihodim svůj názor .. čmáranice v mhd taky nemám rád .. jen se někdo chce podepsat že tam byl a vůbec to není hezký .. .. zato grafity na starejch omítkách a ty grafity nějak dobře vypadaj a je vidět že to není nastříkaný jen tak za 5 minut tak se mi to líbí ... chápu že to třeba někomu nic neříká nějaký čmáranice na zdech ale mě seto líbí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom abych dodal, tak u nás v Plzni je hlavní park (škoda park) a hned u vchodu je sloup byl pochromovanej, ted ho nějaká partička přesprejivala a až na to že to byli šílený demen*i tak se jim to moc povedlo jinak kdekoli jinde kdo to neni legální tak je to HNUS největší a nejhorší jsou metra, autobusy, trolejbusy a tramvaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu muset, ac sem to nechtel zareagovat. To, co jsem napsal, tak si zatim pevne stojim, grafiti nebo sracky lihovkou jsou jedno a to samy, cmaranice si dneska muze kazdej schopnejsi clovek namalovat ve photoshopu a pak si to vystavit na webu, proc cmarat mosty nebo protihlukovy steny. Pro hlupacky, co si mysli, ze to nikomu nepatri jen uvedu, ze protihlukovy steny patri např. SŽDC (Správa Železniční Dopravní Cesty), případně to patří ŘSD (Ředitelství Silnic a Dálnic). Mít dememntní pocit, že když je něco šedivý (pro blbečky uvedu, že beton je obvykle šedivej), tak to nikomu nepatří je naprostá pitomost a jen to potvrzuje to, že ten, kdo čmárá po zdech je obyčejnej vandal a idiot. Jsem pro tvrdý postihy těhle grázlu. S uměním to nemá absolutně nic společnýho.

p.s.

Nejsem žádnej levičák, jen pracující člověk, kterej platí řádně daně a nasere ho každá takováhle píčovina, protože opravu (většinou) zaplatí se svých daní. Jen pro blbý námitky uvedu, že např. ČD, jakožto České dráhy nejsou akciovka nebo eseróčko, ale státní organizace!! Tudíž placený z našich daní

Je mi jasný, že tady na foru je to samej mladej študák, kterej můj názor hned odsoudí, ale lidi by se měli vážně zamyslet, jestli dělat veřejně bordel je v pořádku.

Naprosto souhlasím, já sám proti legálním graffitům nic nemám a ty lepší se mi i líbí, jinak všechno co není na plochách tomu určených odsuzuji

Anonymous_ jak definuješ, že sprejování po budovách nejsou graffity tak se pleteš, protože právě takhle to vzniklo ! Žádné legální graffity dřív nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

graffity delaji z velke casti studenti strednich skol a vysokych skol - vidim to kolem sebe - a muzu ti rict, ze ty uz neco v palici maj, maj to urovnany a rozhodne nejsou dementi ;)

Tady si dovolim nesouhlasit, vysokou školu jsem absolvoval, ale žádnej sprejer se tam nevyskytoval. Na vysokou školu už většinou chodí ty, co to maj v hlavě srovnaný, případný blbci se po prvních letech sami vyseparujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu muset, ac sem to nechtel zareagovat. To, co jsem napsal, tak si zatim pevne stojim, grafiti nebo sracky lihovkou jsou jedno a to samy, cmaranice si dneska muze kazdej schopnejsi clovek namalovat ve photoshopu a pak si to vystavit na webu, proc cmarat mosty nebo protihlukovy steny. Pro hlupacky, co si mysli, ze to nikomu nepatri jen uvedu, ze protihlukovy ...

jo, to ze to nekomu patri samozrejme vim - psal jsem to v uvozovkach ;) (vim ze jsi to nepsal jen pro mne)

.. ano to ze to platime vim, ale - na protihlukovejch stenach se to nemaze, tudiz nic neplatime - to same s mostama.. a tam kde se to maze, tak tam to asi nema bejt a je to imho vandalstvi...

.. treba legaly - na Barrandaku - se mi hodne libeji, kazdej na to ma svuj nazor, ano, ale me to prijde jako ozdoba..

.. taky muzeme bejt jako roboti a radni lide ze, nevypalovat cdcka, odvadet dane z daru etc..

.. me vice nez plytvani penez na destrukci graffity spise stve kdyz "zmizeji" miliardy nejakemu politikovi do kapsy ze.. to uz boli mnohem vice, ale to uz je o necem jinem.

.. ze se to studentum libi - asi to bude o kreativite, proste maji radi barvu a zmenu, nejsou "zaprdeni bulici" co radi konzervativni sedou... etc.

To Rune: naprosto souhlasis s jirimem? Ale tomu se nelibeji zadne graffity...

jinak, me sere koureni, nikdo s tim nic nedelaji a koni to neco mnohem horsiho nez penize - zdravi a to i moje, kdyz si nejakej kreten zapali vedle me, jedine co mohu udelat je odejit.. to ale abych nechodil na ulici...

ve vetsine vyspelejch statech s tim neco delaj, tady kulovy - kdyz uz jsme u toho ... navic nvm proc ty graffity mazou - pak by se nic nemuselo platit a zustalo by to nice.. nevadi to v beznem provozu (pokud to nejakej dmnt nenastrika na skla..)

====

to je asi vse z meho - pro nekoho - dosti provokativniho nazoru..

.. jeste ke statu - me se zase nelibi kdyz nekdo moje prachy rozdava nepracujicim apod.. za to bych rozbijel.. nebo kdyz se z toho platej zachytky, to jde uplne mimo logiku.. a co romove, kteri jsou precenovani a maji vice pravomoci nez bili ? Lepsi podminky apod.. Vsechno to je z mojich (nasich) penez, misto aby se delali nove silnice apod.. tak se delaj kraviny - to se pak nejaky miti graffity v tom schova jak nic.. takze asi tak, kdybych o tom mel psat, tak by to bylo na celej zivot.. proto me tak nase situace statu vytaci a kdyz do toho nekdo zacne tahat graffity, ktere jsou z toho snad to nejmensi (co platy politiku?), tak me to vytaci...

/hned jak dostuduji mizim z tehle zpropadene zeme.. bleh../

... stejne me vetsina z vas imho nepochopi, ale to je jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to vubec neni o tom na jaký škole....buď na to máš....a seš inteligentní a děláš ještě k tomu dalších 1000 věcí (graffity,sporty..atd..) nebo seš inteligentní...ale přitom uplný hovado...který příde domu a čumí jen do kompu...nebo se učí....a třetí možnost je že si UPLNĚ blbej...pak začneš bejt nějakej blbej nácek nebo skýn, pankáč ...atd...a to je potom pěkný :).....MUJ NÁZOR JE ŽE GRAFFITY JSOU SUPER....KDYŽ TO NENI NA NOVÝ FASÁDĚ....A PROTO DĚLÁM GRÁFKA :) .....jinak divily by jste se kolik lidí je na vysoký škole co malujou....ale zůstávaj v anonymitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím včecky graffity fanz a writerz ;)

o tom jestli sou graffity dobrý nebo špatný se tu s váma fakt hádat nebudu :lol: spousta lidí holt vídí jen část věci a podle toho soudí a háže lidi do jednoho pytle... tak to je se vším. vídíte vymatlanýho toye co si hraje na drsnýho a na hlavě má capku s rovným kšiltem -> hopeři sou čůr*ci a hiphop je píč*vina, vidíte v tramvaji počmáranou sedačku -> graffity sou hnus a vandalství... omg! no nic, žijte si ve své pravdivé pravdě... s váma už asi člověk nic nenadělá, ale možná byste se občas mohli zkusit rozhlídnout

já jsem si malovával skici do sešitku už nějakej ten čas zpátky. pak jsme šli něco hodit na zeď... nepopsatelnej zážitek! strašně mě to chytlo. s kámošem jsme založili crew. furt jsem si maloval a vymýšlel místa... :) pak z toho ale kámoš sešel... :roll: a malovat sám je na prd

občas si udělám nějakej ten návrh nebo legálek, každopádne mám v plánu svůj talent ještě uplatnit, ale převážně asi legal... pozděj hodim nějaký foto, zatím čao ;)

(btw aji si občas zahulím! a ještě k tomu jsem hoper, takže bych měl být minimálně trojnásobně vyjízanej! tývole :bash: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

vim ze je to blbi ale odkazu se na fiolm gympl. kdyby se poamli kdyz to tak reknu hnusny metra peknajma napisama jako tydle ok to by mi neva a v podstate mi graffitiy neva , ale sere me to tagovani coz k tomu teda nepatri ale jako sry , ale kdyz da nekdo tezky prachy za omitku a nakej borec kterej je mladsi nez ja tam udela tag k kdybych ho chytil k mu asi zkopu prdel......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siki je to dobrý:)

no k tomu jak se tady všichni hádaj: já mam pár skiců sem fakt toy..jednou sme byl na legálu nic moc..ale od tý doby kdykoliv jdu po městě graffiti pozoruju a baví mě to.. myslím že ve všem sou lidé co to umí a lidé co to neumí takže chápu když někdo počmárá arák a tak ikdyž to za nic nestojí a nemam ty lidi moc rád.. ale když to někdo umí tka k němu mam fakt respekt protože bez graffiti by bylo město takový..no jak to říct..mrtvý..... je ot zpestření těch stejnejch šedivejch objektů a nevadí mi to..chápu lidi co na to nadávej ale to sou lidi který to nikdy neskusili a nevědí co to je...je to forma umění(když to ten člověk umí) a některý díla sou fakt krásný...hlavně ti opravdoví lidi kteří už dělaj spíš graffiti art dělají umění za vlastní náklady a nejsou to žádný sra*ky...hlavně je to nezapomenutelnej zážitek...

takže já si myslim že část lidí dělá vandalismus a druhá (menší) část umění...

promiňte ten příspěvek je trochu zmatenej...chci toho tolik napsat ale nedokážu to správně uspořádat...

psp: tagy k tomu právě patřej...jenže ty lidi co dělaj fakt graffiti art netagujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to znam, u nas ve meste(Horice) si chlap nechal udelat krasnou sgrafitovou omitku...kreténi z Horickych zakladek tam prilezli, a do ranato bylo barevny..bohuzel s tim nikdo nic neudelal, maximalne pokuty rodicum, ktery to odmakavaj na ulici hovnometarstvim...a debilove tam neudelali jen HNUSNÝ grafitti, ale i vselijaky TAGy, ajeste mu tozbili okno...to je víc než "na přesdržku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dost fotek co sem delal pak az budu mit cas tak to upnu at se muzete kouknout tak jinak je tu dost prispevku nekomu se to proste libi nekomu ne kazdy ma svuj styl a kazdy si hleda zaliby v necem jinem me bavi kreslit tak kreslim prsote ale tak vetsinou legal prsote nejsem takovej ze bych co nejradsi mel vsechno nekde kde to jde videt na baraku no i kdyz sem to parkrat udelal adrenalin no a proste vite jak nekdo pochopi nekdo ne to je fuk ale jinak proste vetsinou legal pak sem uplnu ty fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu