Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DOWNGRADE +FW 2,71 SEB + updates+ALLTooLS


mootoo

Recommended Posts

tak a som na SE, akurat... skoncil som pri zakladnom Bcku... pri preformatovani karty a snahe no upgrade na SEB´ - prekopcenie rar-u 271_SEB2.RAR mi pri vlezeni do karty vytuhne masinka... robil som to na standardnej 32MB karte, 2GB sa mi nechcelo preformatovavat, na nej ulozene ISA mi ficia v pohode...

nestretol sa s tym niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Super!! :D Sem na SE-B"!

Problem byl zvlastni - Nefungoval mi updater od mootaa a tak sem si ho stahl od Dutcha, ten sel v poho. Pak sem pokracoval dale v navodu.

keby si si pozrel odkaz tak vidis ze to je odkaz na dark_alexovu stranku nie je to upload netusim preco ti to neslo mne to islo v pohode :wink:

Ale inac vitaj medzi nami SE-B-ckarmi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a som na SE, akurat... skoncil som pri zakladnom Bcku... pri preformatovani karty a snahe no upgrade na SEB´ - prekopcenie rar-u 271_SEB2.RAR mi pri vlezeni do karty vytuhne masinka... robil som to na standardnej 32MB karte, 2GB sa mi nechcelo preformatovavat, na nej ulozene ISA mi ficia v pohode...

nestretol sa s tym niekto?

fuha chalan neviem kto tu pouziva 32MB ale asi nikto

:roll: taka otazocka rozbalil si ten RAR? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co dělam špatne? Vždy kdyz to spustim tak se mi to bud vypne,nebo kousne,nebo to napise nosuportet.

HELP

do adresare photo jsem kopnul vsechny 3 soubory co jsem rozpakoval

loadbinary,rand,trumbs

a at delam co delam tak nic nejde,i kdyz jsem neco smáznul a delal jsem to vyřazovacim zpusobem,tak jsem se stejne nikam nedostal.

HELP mi po lopatě. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a som na SE, akurat... skoncil som pri zakladnom Bcku... pri preformatovani karty a snahe no upgrade na SEB´ - prekopcenie rar-u 271_SEB2.RAR mi pri vlezeni do karty vytuhne masinka... robil som to na standardnej 32MB karte, 2GB sa mi nechcelo preformatovavat, na nej ulozene ISA mi ficia v pohode...

nestretol sa s tym niekto?

fuha chalan neviem kto tu pouziva 32MB ale asi nikto

:roll: taka otazocka rozbalil si ten RAR? :lol:

jasne ze heeej, :D:D jasne ze rozbalil... prvy mi zbehol... na B s ciarkou sa mi neda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a som na SE, akurat... skoncil som pri zakladnom Bcku... pri preformatovani karty a snahe no upgrade na SEB´ - prekopcenie rar-u 271_SEB2.RAR mi pri vlezeni do karty vytuhne masinka... robil som to na standardnej 32MB karte, 2GB sa mi nechcelo preformatovavat, na nej ulozene ISA mi ficia v pohode...

nestretol sa s tym niekto?

Aby se vám PSP nezasekávalo při nájezdu do GAME a zobrazovali se vám všechny hry,hb,dema, musíte vytvořit na rootu složku ISO a ve složce PSP musíte vytvořit složku GAME, GAME150, GAME271

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem ze stránky http://www.psp-portal.ic.cz/news.php zkusit ty happy free friedns ale když jsem udělal jak to bylo v návodu tak se mi to nespustilo nevíte čím to může bejt ? mám se-B"

skus pouzit DH ked sa pozres je tu instaler ktory spravy vsetko za teba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu