Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

je to možné vím že se něco spekulovalo o tom...ale jestli je HDD využíván nebo ne ti neřeknu

Han: moje názory jsou objektivní a ten jeden bod je za grafiku a druhej za celkový dojem......

kol jsem si nevšiml, takže asi ne, můžeš plavat, posilka nevím zatím jsem hrál třeba bowling a byl na vytoupení v kaberetu v hospodě, budov je dost můžeš si kupovat luxusní hadry, tloustnout....nevím to je otázka delšího hraní

Mobilier: může to hdd využívat jako mezipaměť pro lepší přechod, ale nevím jestli tomu tak je..nicméně po mostech jsem jel a ten problém co kolega naznačoval jsem neměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je to možné vím že se něco spekulovalo o tom...ale jestli je HDD využíván nebo ne ti neřeknu

Han: moje názory jsou objektivní a ten jeden bod je za grafiku a druhej za celkový dojem......

kol jsem si nevšiml, takže asi ne, můžeš plavat, posilka nevím zatím jsem hrál třeba bowling a byl na vytoupení v kaberetu v hospodě, budov je dost můžeš si kupovat luxusní hadry, tloustnout....nevím to je otázka delšího hraní

Mobilier: může to hdd využívat jako mezipaměť pro lepší přechod, ale nevím jestli tomu tak je..nicméně po mostech jsem jel a ten problém co kolega naznačoval jsem neměl

OKY . Škoda , že nejsou kola :D , ale už se těšim až si to zahraju :D

A když mužeš tloustnout tak snad tam bude i posilka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se to dokresluje teda nehorazne...

pokud jdu peso je vse ok a stiha to...

pokud vemu nejakou rychlou karu/motorku a rozjedu to na plny kule porovince tak se po chvili dostanu az do faze kdy nejen ze jsou to vsechno extra-low testury ale mizej i veskery objekty... klidne i silnice pod kolama uplne zmizi a litam si jen tak vzduchem... je to teda kvuli tomu az nehratelny protoze nato se vazne neda koukat.

HDD nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě je hodně velkým mínusem ovládání aut....je snad horší než kdy předtím

je to vážně tak hrozný? nebo jen nezvyk?

když jsem koukal na videa, tak jsem zajásal, že auta nejsou přilepený k silnici

me se to dokresluje teda nehorazne...

pokud jdu peso je vse ok a stiha to...

pokud vemu nejakou rychlou karu/motorku a rozjedu to na plny kule porovince tak se po chvili dostanu az do faze kdy nejen ze jsou to vsechno extra-low testury ale mizej i veskery objekty... klidne i silnice pod kolama uplne zmizi a litam si jen tak vzduchem... je to teda kvuli tomu az nehratelny protoze nato se vazne neda koukat.

HDD nemam...

tak to tak vypadá, že ty spekulace nakonec byly pravdivé - HDD sice hra přímo nevyžaduje (řekl bych, že na nátlak Microsoftu), ale bez něj je hra bleeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s tim nenactenim textur a objektu se mi taky stalo, velmi neprijemne, kdyz mas nekoho dohnat v aute a nevidis barak do kteryho narazis :) koukam, ze je cas poridit hdd. jinak co me se nelibi je to rozmazani vseho v dalce. naopak me nadchnulo vse okolo, nejvic asi televize doma, kterou sem zapnul a cumel na animovanej serial o ufonech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten problém mají jen uživatelé bez HDD:...takže asi to tím opravdu bude

dále bych chtěl poupravit své hodnocení hry....dával jsem 80% ale ta hra si zaslouží takových 90-93% po delším hraní...několik nových zjištěných věcí...a má to neuvěřitelně silný příběh....to že hrajete za rusáka, který je schopný vše jde vidět....kdo neumí anglicky tak tu hru vůbec nemusí hrát...bez příběhu je to nic....ale ten stojí opravdu za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten problém mají jen uživatelé bez HDD:...takže asi to tím opravdu bude

dále bych chtěl poupravit své hodnocení hry....dával jsem 80% ale ta hra si zaslouží takových 90-93% po delším hraní...několik nových zjištěných věcí...a má to neuvěřitelně silný příběh....to že hrajete za rusáka, který je schopný vše jde vidět....kdo neumí anglicky tak tu hru vůbec nemusí hrát...bez příběhu je to nic....ale ten stojí opravdu za to

nemohl bysi to zkusit jestli to dela ten hdd

dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu