Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NEJLEVNĚJŠÍ GTA iv V čr zde

http://www.itage.cz/p25131-xbox-360-grand-theft-auto-iv/

jo a lance ta special ed. stoji 2999,- a normal cca 1799,-

!!!upozorňuju!!!.. z tohoto obchodu nenakupujte kupoval jsem si tam Uncharted Drakes Fortune a došlo cca za měsíc a půl...takže být vámi najdu bezpečnější obchůdek

pořád se vymlouvali jak to už posílají a kde nic tu nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg tak co to slibovali z rocksstaru nejdriv ze se bude dat jit do vsech baraku nakonec nic

pohled z kabiny auta nekonec nic

skvela grafika nakonec tak nic extra no

startovani dratkama kradene auto hadam taky nejde ze?

no vlastne to jsem cetl ze to jde no!

Pripada mi to, ze vacsina z Vas uz je presytena vsetkymi linearnimi hrami s ultra/extra/super/mega/cool grafikou...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já hdd mám a žadný problémy s texturami nemám... je to super hra , nevím co vám vadí na té grafice kdyt je super co byste ještě nechtěli :dozey: nejlepší hra na xko to určitě pro mě je .. jedna věc která mě mrzí že nerozumím uplně tomu příběhu jen pár střipkům tak proto dávám hodnocení 9,8/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlap/ci , ale moc jste mě nepotěšily , já měl takový chutě , jak si to v neděli zahraju ... A vy tu napíšete , že bez HDD to je hnus ... Velmi děkuji :dozey: Ale tak co už nadělám , že jo ...

Na aukru sezenes HDD za 400kc ;)...:P...

JInak...na youtube jsem nenasel ani jedno video..ze hry :(...vsechny byli smazane..asi spatne hledam :(... Poradi nekdo?! ;)...Nenapise jeste nekdo hodnoceni?!...Zatim aritmeticky 9/10...chci slyset vic!!! :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aukru sezenes HDD za 400kc ;)...:P...

JInak...na youtube jsem nenasel ani jedno video..ze hry :(...vsechny byli smazane..asi spatne hledam :(... Poradi nekdo?! ;)...Nenapise jeste nekdo hodnoceni?!...Zatim aritmeticky 9/10...chci slyset vic!!! :D...

plno gameplay videi mas na gta.cz/gta4/ 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No ja si hdd nastesti koupil z aukra za 500,- :D Sam sem na to slavne GTA4 zvedavej na videich to vypada docela gut :D Sice sem odpurce GTA ale tohle si aspon zkusim zahrat :D BTW : kdo nema hdd radil bych koupit ptze cimdal vic her jej urcite bude potrebovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z těch videí jsem totálně nadšen , ale takhle , užiju si tu hru i bez toho HDD ? Sníží to nějak moc tu hratelnost ? Protože jsem fanouškem rychlé jízdy :P A jak už tu psali , že při rychlé jízdě začínaj mizet textury a podobně ...

vcera sem to hral asi 6 hodin v kuse bez hdd ... hrat se to v poho da, pouze jednou se mi stalo, ze zmizel celej blok baraku i se silnici a ja nevedel kam ject. ale zas mi prislo, ze cim dyl sem hral, tim mene textury vypadavaly. no ale ten hdd to stejne chce, tadle uzasna hra si ho plne zaslouzi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jakozto majitel bez hdd musim konstatovat, ze se to hrat neda! rozjedete se trochu rychleji a po cca 300 metrech vam zmizne i silnice pod koly. baraky pri nejlepsim jsou jen seda textura. Hruza. Ale jinak jezdim predpisove uz 2 hodiny a neskutecne si to vychutnavam. Auta se ovladaji dobre, jen nejde rezat zatacky jak magor, ale proste musite pribrzdit jinak ji nevytocite. Napadlo me jestli to neni tim, ze kdyz mam flashlou mechaniku tak se tam myslim zadavalo rychlost cteni 8x !!?? Mohlo by to nestacit. Jinak uz shanim disk tak doufam, ze to bude tim :/ GTA ZDAR :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jakozto majitel bez hdd musim konstatovat, ze se to hrat neda! rozjedete se trochu rychleji a po cca 300 metrech vam zmizne i silnice pod koly. baraky pri nejlepsim jsou jen seda textura. Hruza. Ale jinak jezdim predpisove uz 2 hodiny a neskutecne si to vychutnavam. Auta se ovladaji dobre, jen nejde rezat zatacky jak magor, ale proste musite pribrzdit jinak ji nevytocite. Napadlo me jestli to neni tim, ze kdyz mam flashlou mechaniku tak se tam myslim zadavalo rychlost cteni 8x !!?? Mohlo by to nestacit. Jinak uz shanim disk tak doufam, ze to bude tim :/ GTA ZDAR :wohow:
na jednom foru jsem četl že je lepší 12x no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu