Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takze jsem to zkousel u kamose,ktery ma flash pres jeden obchod a tomu to slape perfektne, jen sem tam se mu zhorsi vozovka apod, ale ne jak me ze komplet zmizi most apod. TAkze kdo ma 8x doporucuju reflesh, nvm jestli by mi pomohl jen disk, uvidime co bude driv, ponevadz si kupuju i disk :P Pak dam vedet:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg notaaak lidi vyslo nam GTA IV. proc se starat o grafiku na me ta grafika pusobi velice dobre ale vsimete si jeste mnohem lepsich zajimavosti nenajdete ani jednoho stejneho cloveka :) tato hra na me pusobi docela realisticky az na ty havarie x'D treba ted jsem jel s autem a najedu na prekazku a hodim kick flip 360 a spatky na kola a v klidu jedu dal :'D GTA me proste bavi a vzdicky bavit bude ma to svuj styl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže abych to definitivně potvrdil vyzkoušel jsem hrát gta 4 pouze s kartou na začátku hry jsem se rozjel a zastavil u bíle zdi po chvili se před ní začal dokreslovat stromek a známky cihel , ano HDD je pro správný chod této hry potřeba

Tak to teda není.Co tady čtu a sám mám vyzkoušeno, že s HDD i bez něj to jede naprosto stejně.Není ani o tom zmínka a už vůbec ta konzole při spuštění hry nedavá najevo a ani na to nemá čas si něco někde ukládat na HDD.Jedinej rozdíl je ve Flash speed 8x -12x.Tak nešiřte paniku.:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorrry za OT: deepthroat: ty si hral GTA4 a isiel si na LIVE???? nedostal si BAN?

Hra je to urcite super....ja neviem co sa vam na tej grafike nepaci ale pre mna je vynikajuca.

EDIT: Chcel by som si to dat konecne do poriadku: Tak treba HDD aby sa nedokresovali textury alebo nie ? alebo staci dat rychlost mechaniky na 12x?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to k700i

Hned jak jsem dopsal a odeslal tuto zprávu tak jsem si toho všiml,sakra práce.

Doufám že kvůli tomu nedostanu ban.

Ono to bylo takhle,mám dva profily,jeden se kterým chodím normálně na live a druhý mám čistě jen na to GTA ,kvůli nahráváni pozic.

Vždycky před hrou vytáhnu z routeru kábl,přepnu se na offline profil a hraju.

Jenže jsem ted zapoměl přepnout na ten druhý profil a asi minutu jsem hrál na ten první.

Divím se tomu že se mi to zapsalo do gameprofilu,i když jsem měl odpojený net,asi se to odesílá potom nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nechce cekat tak si muzete zkratit cekani na http://www.justin.tv/reignofchaotic ten manik streamuje live svuj gameplay GTA IV doporucuji na to koukat =) (zadna kamera pred TV je to normal digital) celkem dobra kvalita.

EDIT: BEST STREAMER : http://www.justin.tv/meet_niko nejlepsi kvalita dle mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi stream video a vypada to na multiplayer !!!!

http://www.ustream.tv/channel/gtaiv-live-stream--xbox360

Zajímavé , ale vidím to na to , že chlapec a ostatní dostanou ban na Xlive :D

Btw. ty ostatní videa , dost funny ... Imho , kdo si nezahraje GTA IV - není pravej hráč ! :dozey::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutocne paradna hra ;) cakal som na jednu misiu od Packieho ale bola pristupna az od 06:00 ... tak som len tak cakal pred jeho domom a pozoroval ulicu a pocuval Radio Vladivostok... prote uzasne ked vidite ako rano idu smetiari na ich aute, mesto sa zobudza a v Radiu vam Ruslana povie ze "Wake up Liberty City"... proste pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minuty je 1 hodina, btw moc velké hodnocení a hlavně IGN 100%....to trochu přehnali...určitě si všimnete problemetické chůze....nebo už několikrát se mi stalo, že mě zastavili překážky která bych snad při větši snaze projel i na kole a auto to zastaví....třeba různé drátěné ploty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu