Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to paráda, ale jediná věc, se kterou se za těch pár hodin nějak nemůžu sžít, je ovládání aut. Vůbec to nebrzdí, než to zatočí, tak osmkrát přeladim rádio... Nechci žádnou arkádu ala NFS, to nesnášim, ale tohle mi nějak nesedí... Sakra. Jinak když mě poprvé oslovil DJ Premier, tak jsem taky zíral :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua drsna mise s tím buzíkem:lol: jak přes tu seznamku po netu :lol: to mne dostalo....ale konec byl the best! radši jsem vytahl brokovnici abych měl jistotu že se už nezvedne:lol:

PS: mám eště 20h času:lol:

SW kolik procent si měl hry po dohraní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

video porovnávající PS3 a X360 verzi

EvilSta edit : moderator tu neni od toho cenzurovat obsah ale moderovat(mazat) nasledny offtopic/flame - vim ze to mozna pridelava praci ,ale aspon tu nebudeme jako za komunistu :)

http://kotaku.com/385085/gta-iv-ps3xbox-360-comparison-video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marek: co by ne to jsem ani nemyslel jinak....ať se tu klidně hádaj mě už je to fuk..já tomu chtěl zabránit teď už to jde mimo mě :D

Mimo tebe to nejde ,jsi mod teto sekce tak doufam ze ji pohlidas,mazani linku ale neni reseni,pro mnohe muze byt dane video prinosne...ty co se chteji hadat po zasluze potrestej a prispevek smaz...tot reseni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marek: co by ne to jsem ani nemyslel jinak....ať se tu klidně hádaj mě už je to fuk..já tomu chtěl zabránit teď už to jde mimo mě :D

jé, ten link jsem dal jen jako zajímavost - vůbec mne nenapadlo, že by se kvůli tomu dalo hádat (žabomyší válka - PS3 vs X360 je totiž absolutní pitomost ;))

-----

GameSpot dal GTA IV hodnocení 10/10, je to teprve páté nejvyšší hodnocení v historii GameSpotu.

Microsoft odložil několikahodinový X360 přídavek ze srpna na podzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau chlapci nevite jak vypnout tu hru na ps3?? jinak dokladam : Zahraniční server gamersyde.com přinesl video, ve kterém je srovnání PlayStation 3 a Xbox 360 verze GTA 4. PS3 verze je vlevé části obrazovky a Xbox 360 verze je zase na pravo. Obě verze vypadají skvěle a jsou mezi nimi opravdu jen drobné grafické rozdíly. Xboxová verze má bohatší barevnou paletu, ale PS3 verze má zase lepší vyhlazování. Ovšem PS3 verze, oproti té Xboxové, nemá tak velké problémy s vyskakujícími objekty, což je způsobeno především tím, že se PS3 verze instaluje asi 5 minut na HDD. Dodejme, že nedávno Microsoft kritizoval PS3 verzi GTA 4 právě za to, že se instaluje na HDD, a že u jejich Xboxová verze instalace není potřebná. Nakonec se ukázal pravý opak. Instalace PS3 verze GTA 4 je velkou výhodou a mohlo by to ovlivnit některé hráče, kteří si chtějí zahrát v nebližší době GTA 4 a chystají se koupit jednu ze zmíněných next-gen konzolí. z http://www.gta-iv.org/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu hovorim pecka:

GTA 4 launch leaves school "deserted"

By James Orry - 30/04/2008 - 10:42am GMT

"More than half the school was off" says a student who didn't skip class.

Yesterday, speaking exclusively to VideoGamer.com, two pupils from Eyemouth High School in Berwickshire, Scotland have revealed that the launch of BBFC 18-rated GTA 4 left the school feeling "deserted".

VideoGamer.com forum veteran Calum Duncan, a 17-year-old who picked up GTA 4 on launch said: "Quite a few classes were a lot quieter and not much work got done. I've never had so many friends off at once for the same reason."

16-year-old Ian Windram, also a forum regular, added: "More than half the school was off today, basically everyone who owns a 360/PS3."

Let us know in the comments section below if the launch of GTA 4 left your school or college feeling like a ghost town.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu