Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

cau chlapci nevite jak vypnout tu hru na ps3?? jinak dokladam : Zahraniční server gamersyde.com přinesl video, ve kterém je srovnání PlayStation 3 a Xbox 360 verze GTA 4. PS3 verze je vlevé části obrazovky a Xbox 360 verze je zase na pravo. Obě verze vypadají skvěle a jsou mezi nimi opravdu jen drobné grafické rozdíly. Xboxová verze má bohatší barevnou paletu, ale PS3 verze má zase lepší vyhlazování. Ovšem PS3 verze, oproti té Xboxové, nemá tak velké problémy s vyskakujícími objekty, což je způsobeno především tím, že se PS3 verze instaluje asi 5 minut na HDD. Dodejme, že nedávno Microsoft kritizoval PS3 verzi GTA 4 právě za to, že se instaluje na HDD, a že u jejich Xboxová verze instalace není potřebná. Nakonec se ukázal pravý opak. Instalace PS3 verze GTA 4 je velkou výhodou a mohlo by to ovlivnit některé hráče, kteří si chtějí zahrát v nebližší době GTA 4 a chystají se koupit jednu ze zmíněných next-gen konzolí. z http://www.gta-iv.org/
zkus přes mobil jestli tam neni quit náhodou :dozey

jinak to ještě nikdo nehrajete na live? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to sw:ghah,to je zabijarna ze pulka skoly z ameriky nebo vodkad sou se vyfakla na skolu kvuli GTA4:lol: erm ja vlastne byl za skolou kvuli MHF2(castecne) :cheesygrin: sakra,uz aby byli penizky na PS3,uz mam desnou chut si to zahrat :D btw-tam de i ovladat mobil skoro jako v realu?! :shock: ghah drsny....hej tak to kdyz ses na zachode tak musis mirit vercajkem na misu ne? xD ....hele zajima me hlavne jedna vec-jumpy-je tam hodne "skokanku" a ramp a ja nevim ceho jeste?:D mam rad skakani v GTA s bikeou :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jestli to maji vischni, ze objekty co jsou trochu dal jsou rozmazane....jako kdyby to byly az treba objekty hodne v dalce tak to jo ale prijde mi ze jsou rozmazle uz i ty celkem blizke az mi to prijde nepekne :)....tak se chci zeptat jestli to neni treba chyba na me strane nebo to tak ma byt Smile

a jeste stiny mi prijdou takove rozmazane, ze nejsou proste ostre kdyz se podivam treba na stin pod tou vlakovou drahou....tak nevim mozna se mi to zda z tech gameplay zaberu na internetu kdyz to ma nizsi kvalitu ze to je vse ostrejsi, ale radsi se ptam jestli treba tam neco v nastaveni nemam blbe Smile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi chtelo by to vic hracu :( se mnou zatim hraje jen luk nebo Baski ale kdyby nekdo taky chtel zahrat multiplayera pary game tak mi pls napiste na pm svuj nick ja bych chtel strasne moc zaparit :D
Hrali sme to teraz s Lukom ale nejak mi to blblo :( ked sme sa chceli pripojit na Team DM tak ma stale vyhodilo prec...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu