Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WoW začátek


By Dawe

Recommended Posts

Ja sem teda zacinal Troll shamana a do ted s nim hraju na offi mam 80 lvl full t8 a sem spokojenej ale docela sem ve financni tisni takze to acc prodavam xD mam zajemce z nemecka a da mi za to 500 € takze nwm ale ted hraju na freecku a tahju shamana dreaneie nebo blood elf rogue docela good

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jen na tobě kam se vydaš zdali bojovat za světlo(ally) nebo temnou stranu(horde),JInak mám hunta Night elfa a nemůžu si stěžovat dmg jak ----- ale jako záleží na tobě jestli chceš být

1) Dmg-Damager(Solidní poškození)-Může být cokoliv jenom musíš dát správně talenty...

2) Heal-Healer(Léčení)-Priest,Shaman,Druid

3)Tank-Tank xD(velká počet Defense-jako parry,block,armor)-Paladin,Warrior,Druid

Ale jako všechno závisí na talentecch..

Jinak nejlepší server která znám je Anathema +- až 400lidí online různých lvl.

http://mightandmagic.cz/anathema/

Jinak na servreu se jmenuji Fanny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no tak trochu jsem si zahral kazdy char a na zacatek by mohl byt fajn nejaky hybrid jako drood nebo shaman - feral/enha dobre leveluje a kdyz se pak rozhodnes ze chces castit nebo healit tak das respec ^^

ja hral treba palata s kterym jsem respecoval nekolikrat tydne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Prijde mi tu ze dost lidi tady je z funu nebo hraji wow tak mesic.. myslite si ze war je lehkej? .. za kazdou class je tezke umet hrat DOBRE, takze jed to co te bude bavit, vyzkousej si treba vsechny classy a pak si jednu zvol a hraj. Btw davat 300kc +- mesicne za hru je podle me silenstvi :D. A o wowu je lepsi se bavit na forech, ktera jsou na to primo vytvorena tady moc uzitecnejch informaci nepoberes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to hezký no,poradí mi někdo co dělat?

hraju wow asi tak 2 dny a mám už uroven 37 coz me stve protoze tak budu mit hned 80

jinak bych chtel poradit nejalepsi servr pro nejzakladnejsi verzi wow

hraju na posterus.cz neni to spatny nehraje to tam moc lidi a kdyz nekoho potkam tak maji uroven 80.

chtel bych nejaky servr kde je kopice lidi!nevite o necem??

a taky neco k zacatku jinak hraju za cloveka warriora...

Běž na ofik, nebo odinstaluj WoW a nainstaluj Lineage :-p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

zdenecek..: složitej ? však má dva spelly a ještě nějakej ten heal.. za palacha hraje každá lama co hraje wow pár dní.. někomu ten palach zůstane a je fakt hodně dobrej, ale zase když je jich moc tak je to úplně nah*vno.. třeba s feralem si pak ani neškrtneš když přijdeš do Gurubashi areny a je tam 15 palachů .. každej 20k a víc HP a polovina z toho v holy tak jdeš zase ve steahlu pryč ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu