Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Test drive unlimited - nejde hraní On-line


jakudo

Otázka

Čaute všichni PSPčkáři;)

už nějakou dobu (vlastně to je moje první stažená hra;)) mám Test drive Unlimited. Jednou jsem se kdesi připojil na Wi-Fi a podařilo se mi hrát On-line a bylo to docela dobrý. Ale teď jsem si konečně zařídil Wi-Fi doma (a vše běží dobře:)), ale tahle hra mi on-line nejde. Když dám připojit, tak mi to napíše po chvilce připojování (ne k Wi-fi, ale k nějakého hernímu serveru), že se nelze připojit. Nemám tušení proč. Neměl by někdo zkušenost, co s tím?

Diky.

///přesunuto do správné sekce tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj, to vím. USB klíč mám a funguje (dostanu se na net, pustím si rádio, zkrátka vše funguje), jen když pustím tu hru a tam se mě to zeptá, jestli chci hrát on-line, já kliknu že jo, pak vyberu připojení mého WiFi klíče, ono se to připojí a pak se to začne připojovat k nějkému asi serveru té hry a tam mi to po chvilce připojování napíše, že připojení není možné. A tam nevím co s tím. Povedlo se mi to jednou na letišti, ale teď to nejde a netuším proč... Pochybuji, že by to bylo tím, že jsem nahrál 3.80 M33 firmware...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu