Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

Zdravim.

Podaril se nekomu sprovoznit AP v tehle kombinaci.

Internet je napojeny na router (ip ziskavana pres DHCP), pc pripojeny pres router (ip taktez ziskavana pres DHCP).

V tom by asi nebyl ten nejvetsi problem, ale nedari se mi dostat pres bod c.22, kde mam vybrat pripojeni ke sdileni. Mam tam pouze ty dve policka na vybrani, ale chybi kolonka jak je na obrazku.

no pokud jsem tě spravně pochopil tak tam nemáš napsané bezdrátové připojení k síti ( příště bych bral raději lepší popis nebo screen ) to podle mého nevadí jelikož máš jen jednu síťovku a jeden usb adaptér tzn. zkus pokračovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak vyzkousel jsem uz vsechny moznosti, mozne i nemozne a dosel jsem k vysledku, ze to nikam nevede. Tudiz tady je reseni -> http://console-forum.net/showthread.php?p=400034#post400034

bohužél za toto ja nemůžu ja jsem taky nnemněl navod a lamal jsem si s tím hlavu tzn že aspoň slovíčkoi diky nezaškodí ale to je jedno ... bohužél asi budeš z těch který nemá trpělivost a nezkouší něco sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, koupil jsem si tento wifi usb adaptér: http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=60049. Nejspíše nepodporuje PSP, protože po všelijakých nastaveních a zkoušeních se může stále připojit jen mobil a PSP prostě přístupový bod nenajde. Má někdo podobné zkušenosti? Nebo má někdo nějaký nápad, co s tím dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, koupil jsem si tento wifi usb adaptér: http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=60049. Nejspíše nepodporuje PSP, protože po všelijakých nastaveních a zkoušeních se může stále připojit jen mobil a PSP prostě přístupový bod nenajde. Má někdo podobné zkušenosti? Nebo má někdo nějaký nápad, co s tím dělat?

musim te zklamat,ale tohle wifi maximalne muze fungovat jako adhoc a adhoc je mod pro prenos souboru,to co ty potrebujes je Access Point mod...proste si kup neco co umi AP mod,podle me je nejlepsi router-mam od Edimaxu i tenhle tvuj "usb klic" a router od edimaxu a oboji je v pohode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caw ja jsem chtel sepsat návod na visty ale nejede me tam ten program zapnu a vypnese??

na visty to nejde ... skus si někdy přečíst co tu už bylo mnoho lidí to tu řešilo já osobně visty nemám protože není potřeba a xp jsou lepší podle mího názoru

img%5Dčau tak jsem všechno udělal podle návodu ale se koukněte na sílu signálu-"žádný signál" nevíte někdo co s tím?:ziped:

Bezdr%C3%A1t.p%C5%99ipojen%C3%AD.jpg1404348b6919be01ae.jpg

:?

s tím signalem to muže tak být pokud se dokážeš připojit s psp tak je vše v pohodě občas mam i hlašku omezené neboo žádné připojení a jde mi to připojit pokud ne tak vytahnu a znovu zandám wifi klíč

nezapomeň že děláš na microsoftu a za chyby se plati :)

jj jasne sry a diky prehlidl sem to :-D

nevadí .. od toho je tlačítko thanks :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu