Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

Jj ja vistu moc nemusim ale mame na pc dva windowsy xp a vistu a na xp to mam a chtel jsem to jeste na viste a ze nemas zadnej signal me to taky delalo ale stacilo zapnout ten program co si nainstaloval to se ti dalo tam do liste na pravo a tam jsi klik pravym tl a dal ,,use .........(neco neco to uz si nepamatuju(....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na visty to nejde ... skus si někdy přečíst co tu už bylo mnoho lidí to tu řešilo já osobně visty nemám protože není potřeba a xp jsou lepší podle mího názoru

s tím signalem to muže tak být pokud se dokážeš připojit s psp tak je vše v pohodě občas mam i hlašku omezené neboo žádné připojení a jde mi to připojit pokud ne tak vytahnu a znovu zandám wifi klíč

nezapomeň že děláš na microsoftu a za chyby se plati :)

nevadí .. od toho je tlačítko thanks :)

8) dík a sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj ja vistu moc nemusim ale mame na pc dva windowsy xp a vistu a na xp to mam a chtel jsem to jeste na viste a ze nemas zadnej signal me to taky delalo ale stacilo zapnout ten program co si nainstaloval to se ti dalo tam do liste na pravo a tam jsi klik pravym tl a dal ,,use .........(neco neco to uz si nepamatuju(....

to je jasné že musí být zapnutý ten program protože on ti dělá to AP :bash:

edit ty jsi to rozběhal na vistě?

A dyž tak nemam vistu to jen vypadá jak vista8)

a dík

takže funguje? jestli sis všiml tak to nebylo na tebe s tou vistou to byl multi post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tahle karta promiskuitni mod nepodporuje.. da se to jednoduse otestovat Googlem. http://www.google.com/search?q=TL-WN322G+promiscuous&btnG=Hledat&hl=cs&client=opera&rls=cs&hs=1Ew&sa=2 kdyby takovato levna karta tento mod podporovala, bylo by to zname a docela dost by se o tom mluvilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Pořád ta samá pohádka která se tu opakuje. Přečet jsem si celej tenhle topic a furt mi to nejede.

Mám chybu s DNS,jako většina zde. Mám všude nastavený stejný (své) DNS a stále mi to píše.. Mám vypnutý firewall,furt nic. (PS: Mám ESET Smart Security antivir,takže tam je asi též zabudovaný,i to vypnu, a stále nic)

Někde na 4 straně je návod s ICMP nebo co to je,ani to mi nepomohlo.

Vše jsem nastavoval podle tohoto návodu. A stále se nemůžu připojit.

Padlo tu pak slovo: sluzba RMS,ale to zas nevím,kde to najít,abych to zkusil..

Dokáže mi někdo poradit,pls? Třeba i přes ICQ:335457726. Předem thx za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už přemýšlím o routeru,akorát nevím jakej... :/

tenhle by stačil?

http://www.i4wifi.cz/Default.asp?cls=stoitem&stiid=1063&g=/tp-link-tl-wr340gd-ap-router-2-4-ghz-4x-lan-1x-wan

EDIT: Tak jsem na to přišel... vypnul jsem Firewall i u antiviru... Pak jsem pravym kliknul na ZD -> Use Microsoft Wireless Zero... atd

Takže se připojím na net atd.. ale když chci hrát Online hru,tak mi to píše,že spojení se zrušilo atd.. takže se nikdy nepřipojím..

S tímhle mi snad někdo poradí,please..

EDIT2:Vyřešeno,vše šlape páradně... thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kdyz mam router, ale pripojeni nemam pres wifi, ale ze mne chyta signal antena na baraku a vede mne od té anteny kabel do toho routeru, pujde to nejak udelat, abych mel net v PSP?

definuj to trochu vic. chapu ze mas v pc nejakej internet a myslis ze se ti vytvori wifi signal? ano, nejak tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj lidi, mel bych dotaz, podle tohoto navodu: http://console-forum.net/showthread.php?t=20627 jsem si nastavil stejnou wifi klicenku na prvnim windowsu, vse fungovalo. Pak jsem to zkusil na druhem Winu, ale to nejde jak by to melo. V psp se pripojeni ukazuje, ale internet connection failed. Nejspis to bude neco s temi adresami, problem je v tom ze nemam jistotu v prenastavovani a riskovani. I presto ze jsem hodne hledal, reseni jsem nenasel, diky vsem za odpovedi, navrhy.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne jsem trosku kouknul pod rousku. Vzdy kdyz mi to hodilo tuto DNS chybu, divil jsem se zkoumal 2 hodiny co delat. Pak jsem vypnul svuj Firewall a nechal jsem zapnutý ten zakladni WIndowsovi, a vsechno uz jde. Zkuste vypnout vsechny firewally, a zkuste vysledek. Popripadne zkuste vypnout i ten Windows Firewall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu