Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahojte, som tu nový, tak snáď píšem tam kam mám. :D

Mám s týmto kľúčom jeden problém. Mali ho aj Brake a Senpu, ale nikto im neodpovedal.

V piatok som si kľúč doniesol domov, nainštaloval. Kľúč sťahoval rýchlosťou 300kb/s 2 dni. V nedeľu ráno som zapol PC a kľúč nevie chytiť signál. Sem tam sa v okne objaví nejaký access point, ale hneď sa stratí. Čo je dosť divné, lebo prvé dni som nechápal ako môže chytať toľko access pointov (asi 10). Preinštaloval som ovládače, vypol firewall, a nakoniec preinštaloval WIN a nič nepomohlo... Neviete niekto poradiť?

:hurted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mam problem. Diky tomuhle navodu jsem svuj wifi klic nastavil a vsecko behalo, chodil jsem na net a bylo to super :) a v pocitaci kdyz sem se podival na silu signalu tak to psalo vzdycky vynikajici nebo neco takoveho....dneska rano jsem to mel zaple jako vzdycky a byl jsem jeste na tom s psp na netu a pak to najednou neslo, tak jsem se podival na silu signalu v pocitaci a psalo mi to zadny signal...tak jsem zkontroloval jestli se neco neprenastavilo nebo neco neni s firewallem, ale vsechno je tak jako pred tim akorat ze to bezdratove pripojeni k siti (usb wifi klic) hlasi zadny signal takze se s psp nemuzu pripojit na net.....nevite cim by to mohlo byt? diky za rady

P.S. mam jiny typ wifi klice nez je tady propagovany.....mama ten A-link co je doporucovan v topicu pro zacatecniky, ale podle nastavil jsem to podle tohohle navodu a vsecko bezelo OK az do dnesniho rana :(

Ahoj poriešil si to nejako? Ja mám ten istý problém aj keď s týmto kľúčom čo sa tu rozoberá, nie A-link. Za 2 dni sa predsa nemôže pokaziť kľúč, alebo môže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni zac

Edit: nevi nekdo proc mi to nekdy napise ze mam uplne skabej signa la nekdy vynikajici??

Musím sa spýtať aj teba. Poriešil si to nejako?

Než ho pôjdem reklamovať radšej sa popýtam nech nevyzerám ako z Marsu, lebo kľúč ide ale nechytá sieť - to môže byť aj lokálny problém ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak som na to nakoniec došiel.... Ja som totižto ten kľúč nechal chvíľu vonku kým pršalo (bol som na nákupoch). V takomto prípade odporúčam kľúč hneď rozobrať a vysušiť. Ja som ho vyleštil s liehom a kľúč ide. Takže ak ho budete používať vonku, tak ho najprv do niečoho zabaľte.:roll:

Ešte pre všetkých čo sa nevedia napájať na AP. Odporúčam 2 programy : pre začiatočníkov : Lucidlink a pre pokročilejších : wifi hopper. Vynikajúce programy. S tým prvým mi išlo pripojiť sa aj keď iné programy zlyhali. Čaute :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaaaaaaaa ja se z toho snad poseru,furt mi to pise ´´Obtaining IP Adress´´

co mam prosimvas delat??? Uz fakt nevim,ani tu ip adresu neumim nastavit,ze z toho zblaznim

Zkus vypnout firewall nebo ho nadobro odstranit- vim ze to neni zrovna nejlepsi reseni ale me to pomohlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to mám i já,v tom softu co k tomu klíči byl mám v nastavení BRIDGE ADAPTERU normál ukázanej ten 1394 Net adapter,kdyz to vse udelam tak mám signál v PSP 100 %,vše je ok,ale pri vyhledávání sítě mi to napíse v psp ´´Obtaining IP Adress´´.... zkoušel jsem i v ESET Smart security vypnout firevall ale to nepomohlo,nevim jestli bych ho neměl uplně vymazat ale nechci zas tak riskovat.....mám proste v místní síti v PC uplně stejné pripojení jako tady Crixus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Specialne pro Dark=Kinga a ostatni lidi s CDMA pripojenim:

1. Otevri si Sitova pripojeni a klikni pravym na modem a dej vlastnosti

2.1. Prejdi na zalozku Upresnit a zaskrtni umoznit ostatnim uzivatelum v siti vyuzivat pripojeni k Internetu tohoto pocitace a vyber Bezdratove pripojeni k siti (USB WIFI adapter):

modembd4.th.jpg

2.2. Stale jsme v Sitovem pripojeni a kliknem pravym na Bezdratove pripojeni a 2x klik na Protokol site Internet (TCP/IP) a vypiseme (pokud uz neni) dle obrazku:

wifibp4.th.jpg

3. Otevri si program TL-Wireless Utility dodavany s WIFI adapterem, vyber Mode: Access Point a klikni na More Setting... a nastav dle obrazku:

programwq3.th.jpg

4. Ted zapni PSP, zapni si na PSP WIFI a prejdi v menu na Settings a moznost Network Settings - Infrastructure Mode - [New Connection] - Scan - Vyber tvou sit a dej krizek - SSID nech jak je - None - Custom - Manual - IP podle obrazku dole - Proxy: Do Not Use - Internet: Do Not Start - Name: nech jak je - dalsi - Uloz krizkem

screenshot000pc9.th.png

SNAD HOTOVO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu