Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

normal sem to teda dal od zacatku ( v kompu mám normal WEP: Disabled ) takze : SSID (wlan ap) , WLAN SECURITY SETTING ( NONE ) , Adress Settings ( Custom ) , IP Adress Settings ( Manual ) , IP Adress = 192.168.0.2 , Subnet MAsk = 255.255.255.0 , Default router = 192.168.0.1 , Primary DNS = 192.168.0.1 , Secondary DNS = 0.0.0.0 .. Proxy server ( Do not use ) , Internet browser ( Do not start ) , connection name ( WLAN_AP ) ................... hmm a nejede,zase DNS Error....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, procital jsem si tenhle topic a hledal kde by mohl byt problem s tim tvym propojenim. Narazil jsem na jednu vec mozna ne dulezitou ale odlisnou odemne. Je ji ten Bridge adapter ktery se ma vyplnit v tom programu. Kousek vejs si psal ze tam mas dan ten 1394 Net adapter ale ja tam nemam nic.

Dale jsem si vzpomnel ze jsem do toho programu vyplnoval i MAC adresu meho PSP. Kdyby nahodou, tak ji zjistis tak ze v XMB menu zajedes doleva na settings => System settings => System Information. Omlouvam se za to profesionalni graficke zpracovani toho obrazku ale formatoval jsem minuly tyden disk a nebyl cas este cas nainstalovat nektere veci a jediny co jsem splasil bylo Malovani :)...

macff2.th.jpg

Takze pak napis zda jsi to vyresil ci mam badat dale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim

chci se zeptat...rozchodil sem ten klíš a net běží jak má (konečně ^^ ) , jenže když s ichci např. pustit online mod u NHL nebo Tekkena tak nemůžu zvolit WLAN AP jde jen PS Spot.

Zkoušel sem dát v tý hře new connection a opsat tam IP co mám v tom prvním a to nepomohlo ( DNS error ) tak bych se chtěl zeptat jestli by někdo věděl jak na to

díky moc

EDIT:vyřešeno stačilo přepsat jen jedno čísilko u ip ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
jsem opět zde a budu vám pomáhat při potížích . důvod mé nečinnosti maturita, doporučuju mít skype a mikrofón

mam problem reinstaloval sem win a nevym najit CD na wifi vym ze to boly nejake 2 softy jeden mam ale ten druhy kde sa stekuje wifi bridge a tak ten mi chyba a nevym ho najit pls pomoz mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok neni problém jen nevím jaký máš tu klíčenku jestli tedy tu co ja používám a je zde v navodu tak tady je http://www.tp-link.com/english/soft/2007115154025.zip

mam tento

http://www.progamingshop.sk/psp-wifi-usb-kluc-p-2849.html

edit// presne tento soft mi chybal diki :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Caute...

Z nudy jsou si koupil wifi klic. Stravil jsem 4 hodiny nastavovani az jsem zjistil, ze vubec neni kompatibilni s PSP. Koupil jsem dalsi a stejna pisnicka... Pak jsem zacal hledat na netu az jsem narazil sem. Vsichni doporucuji model TL-WN322G.

Jel jsem od zacatku podle navodu, ale prvni nesrovnalost nastala, ze pri vyberu Sdileni pripojeni k internetu nemam okno s vyberem wifi site. Ale i presto jsem pokracoval dal... Vse jsem nastavil rucne (zkousel jsem i automaticky) a dosel jsem k tomuhle: CONNECTION ERROR HAS OCCURRED. A CONNECTION TO THE ACCESS POINT COULD NOT BE ESTABLISHED. CHECK THE SECURITY SETTINGS FOR THE NETWORK AND TRY AGAIN. Po tehle hlasce se uz nehnu.

Stejne problem tady mel jeden uzivatel, ale nijak se to nevyresilo. Prosim prosim...mohl by nekdo poradit?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak mi dnes klíč prisel a jak jsem predpokladal tak nefacha, ahzi to oblibenou chybu s DNS serverem. U kroku mi to pri potvrzeni hodi tuto chybu a i kdyz dam STORNO tak mi stejne prestane jit net na PC. NEvite co s tim?

thum_48204868c8535f5cb.jpg

Ahoj, to ,,Umoznit ostatnim uzivatelum v siti vyuzivat pripojeni k internetu tohoto pocitace" mas povolit u site pres kterou mas internet a ne u wifi klice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu