Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čao , potřebuju poradit , normálně si wifi klíč nastavim , všechno normálně funguje , ale když vypnu PC a pak zapnu tak se jakoby celý nastavení resetuje a místo to aby se to chovalo jako acces point tak se chová jako station a chytá různý wifi signály . Když chci spustit ten program aby sem to nastavil tak mi to vyhodí nějakou tabulku . Docela mě to nebaví pořád to nastavovat . Jestli někdo víte čím to může být tak mi to písněte :) DÍKES:cheesygrin:

skus někdy po zapnutí pc opravit bezdrátové připojení na te ikoně těch pc

Mám stejnej problém...A taky mi to háže DNS chybu:cry:

špatně máš nastavené dns sevr buď v pc nebo psp koukni na to ještě raz

Hele normalne brasin vytvoril ucet a najednou nejdou otevrit sitove pripojeni jako vlastnosti cim to je...

máš práva administrátora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš práva administrátora?

JJ mam Normalne nam spadl net.....tak brasin si z udy udelal new ucet net se pripojit a vubec nejde v mistech siti treba u Mistni siti dat Vlastnosti nic se nestane Heflnete mi :(

Tak co Pomuzete Nebo Mam zavolat spravcovy site co stim je??

Heh Lidi..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OBRAZEK 22: Já tam vubec nemam tu volbu vybrat siti ty tam mas na orbazku zrovna bedratove pripojeni k siti 4 co s tim ?

A kdyz jsem to udelal pdle tvyho navodu tak mi prestal jit uplne internet...

EDIT: Jo a psp mi napsalo internet connectino failed jo a kdyz jsem to instaloval, tak mi to davalo vybrat jaky chci řadice vybrat to ti tam jaksi chybi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OBRAZEK 22: Já tam vubec nemam tu volbu vybrat siti ty tam mas na orbazku zrovna bedratove pripojeni k siti 4 co s tim ?

A kdyz jsem to udelal pdle tvyho navodu tak mi prestal jit uplne internet...

EDIT: Jo a psp mi napsalo internet connectino failed jo a kdyz jsem to instaloval, tak mi to davalo vybrat jaky chci řadice vybrat to ti tam jaksi chybi...

Tak už to mám !! Udělal sjem to jak psal SowaGAY, rpsote jen tak vsehcno jsem dal automatic a jde to.. ten navod jsem nepotreboval, ale stejne diky 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau vsichni dnes jsem si koupil wifi klic A-LINK a nastavil jsem pripojeni podle navodu a jelo mi to .Ovsem nekdy mi to vyhodi chybu s DNS, proklikam nastaveni a vsechno zase jede ale o to mi ani tak nejde ale s rychlosti vetsinou mi to ukazuje 11Mb/s ale videl jsem tam i 54 Mb/s

nevi nekdo jak to nastavit aby to jelo porad tou 54?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau vsichni dnes jsem si koupil wifi klic A-LINK a nastavil jsem pripojeni podle navodu a jelo mi to .Ovsem nekdy mi to vyhodi chybu s DNS, proklikam nastaveni a vsechno zase jede ale o to mi ani tak nejde ale s rychlosti vetsinou mi to ukazuje 11Mb/s ale videl jsem tam i 54 Mb/s

nevi nekdo jak to nastavit aby to jelo porad tou 54?

diky

psp pracuje pouze s wifi s IEEE 802.11b který jede na 11MB na IEEE 802.11g je 54 MB s kterým nepreacuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk us sem na to dosel!!!:wohow::bash:....ty ip adresy vubec nevyplnujte ale musite udelat toto:

1. Nainstalovat WIFI

2.Připojit a naistalovat new hardware

3.Sítová připojení > Vaše připojení k síti > Vlastnosti > Upřesnit a tam zakliknout umožnit ostatním uživatelům....a vybrat wifinu

4.Nastavení a vše zaklikat......

To je vše!!!!!!nevím jak u koho to bude fungovat ale mě to jede!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu