Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

chyba pri kopirovani her na kartu


kukino25

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
naformatuj ji v pc potom i v psp pokud to nepomuze tak je asi chyba karty

dela ti to pri kazdem souboru nebo jen pri souboru<iso.cso> nad 1 giga?

naformatoval jsem to vsude.....obrazky, mp3 jdou ----jen ty hry nejdou podarilo se mi tam dat akorat ssx ale to ma jen 200MB

tohle se mi taky stalo ale jen když sem to neměl (PSP) propojený USB kabelem když sem to dával třeba přes tiskárnu tak mi to psalo to co píšeš ty ale přes USB mi to jde normal

ja davam tu kartu do ctecky......pres usb jsem to nezkousel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

naformatuj kartu v psp a zalohuj si ty slozky co se tam vytvorily , potom naformatuj kartu v pc na fat16 (fat) . Udelas to takto : das Start -- spustit -- a do radku napises cmd , spusti se ti prikazovy radek a do nej napis :

format X: /fs:fat

Misto X napis pismeno jednotky tvojeho psp (karty) co mas pripojeny k pc , das enter . Pak se zepta jestli chces pokracovat ve formatovani 64k cluster dej ANO , takze zmackni na klavesnici y a zase enter , ted si napis nazev karty , je jedno jaky , treba MSDUO . Hotovo

Ted nakopiruj zpet zalohu co jsi udelal na zacatku , kartu uz NEformatuj v psp jinak by se zase naformatovala na fat32 a mohl by jsi delat vse znova :)

Snad to pomuze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
naformatuj kartu v psp a zalohuj si ty slozky co se tam vytvorily , potom naformatuj kartu v pc na fat16 (fat) . Udelas to takto : das Start -- spustit -- a do radku napises cmd , spusti se ti prikazovy radek a do nej napis :

format X: /fs:fat

Misto X napis pismeno jednotky tvojeho psp (karty) co mas pripojeny k pc , das enter . Pak se zepta jestli chces pokracovat ve formatovani 64k cluster dej ANO , takze zmackni na klavesnici y a zase enter , ted si napis nazev karty , je jedno jaky , treba MSDUO . Hotovo

Ted nakopiruj zpet zalohu co jsi udelal na zacatku , kartu uz NEformatuj v psp jinak by se zase naformatovala na fat32 a mohl by jsi delat vse znova :)

Snad to pomuze :D

nejde:cry:....ale diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja s tim mam taky problem ale me to pise:

chyba pri kopirovani souboru

GoW-Demo nelze zkopírovat: Zadaný soubor nelze nalézt.

Zkontrolujte zadaní názvu a souboru cesty.

a myslim ze mi nejdou kopirovat veci nad asi 45mb a delalo mi to u 1gb kterou sem mel pucenou od kamose pak na 4gb.. a ted sem si koupil 8gb a na ni mi to taky nejde:( a davam to normal pres usb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu