Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PROSÍM!!!!!Brick při přeměně schémat!!!!!


Frozen Bee

Otázka

Prosím,nutně rychle potřebuju vědět co s tim....mam dat format flash1 ???????

nebo nejde nejak z recovery menu updateovat na jiný CFW ??????????

já se v tom vůbec nevyznám.....nic nefacha!!!!!!PLS!!!!s pandorou neumim!!!

///špatná sekce přesunuto tekken90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No temata se davaj do flash0 (aspon myslim) ...pac se mi asi pred 10 minutama stalo to samy :D:D....asi si nekde nahral spatne soubory :) ....zkus najet do Recovery pak advanced a pak toglle usb (flash0) (musis mit zapojeny do usb) no a pak tam najdi to co si nahral spatne a smaz to...v VSH/module smeji byt pouze soubory typy .prx a v resource pouze .rco + 1 .pmf(gameboot) ...ja to prave hodil do jedny slozky a bricklo to takze jsem to odmazal a zase to jelo ...jestli ti to nepomuze tak sry za spam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

krystof na PSP s vyšším fw než myslím 3.52 m33 neuděláš Easy recovery protože to jde jenom na nižší ale nwm jakej máš přesně problém....:roll: vysvětli ty si si podělal flash0¨??? jestli jo tak nic jinýho než záloha ti nepomůže toho oficiálního a tobě funguje recovery menu jestli ne tak máš brick....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
myslis ten downgrade na 1:50? jo,pres ms0:/RECOVERY/EBOOT.PBP

psal jsem 2 SMS Anonymousovi,a neodepisuje...

zadnou SMS od tebe nemam.. navic nevim kde jsi vzal na mne cislo :D asi mas nejake moje stare.. co takhle mi napsat na ICQ nebo PMko abychom se dohodli a ja ti mohl dat nove cislo ?...

samozrejme ti to bezproblemu pres pandoru opravim, uz jsem tohle delal Xkrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu