Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vycisteni necistoty na displeji (pod krytem)


Xanderr

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak pokud mas zaruku tak bych se do toho asi taky nehrabal..a zeptej se kolik by stalo vycisteni v servisu kdyz mas zaruku.. Nevim jak u psp ,ale tenkrat kdyz mi na mobilu davali new FW tak bylo i cisteni pod displejem v ramci zaruky zadara. Jinak pokud nemeas zaruku neni to nejmensi problem..sroubovak sem sehnal za..asi 10minut.V kazdym Hornbachu atd je budou mit..stoji cca do 100Kč. Nejvetsi problem je ,ale samotny cisteni.. pokud to chces mit jó bez smitek tak se priprav na dlouho dobu snazeni..dycky ti tam neco spadne nebo tak..me to trvalo fakt dlouho,ale nakonec se mi to podarilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

moje řeč, jestli jsi do toho ještě nikdy nevrtal, tak se na ty smítka pod krytem vykašli.. i kdybys to neměl v záruce,stejně musíš tuším rozvrtat tu nálepku-plombu, a až to pak třeba jednou budeš prodávat, tak za to jde cena dost dolů...já kdybych kupoval, tak radši se smetím, než jednou otvírané, ale je to jen můj názor

jinak taky tam mám pár drobků, ale sere pes, to je osud :cheesygrin:

a mimochodem - pokud bych dával psp do servisu na přehrání fw, tak bych byl pěkně nasraný, kdyby mi ho bez zeptání rozdělali a vyčistili...

šroubováky na JAKÝKOLIV typ šroubu - hornbach, obi, kolem 80kč dle kvality...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
moje řeč, jestli jsi do toho ještě nikdy nevrtal, tak se na ty smítka pod krytem vykašli.. i kdybys to neměl v záruce,stejně musíš tuším rozvrtat tu nálepku-plombu, a až to pak třeba jednou budeš prodávat, tak za to jde cena dost dolů...já kdybych kupoval, tak radši se smetím, než jednou otvírané, ale je to jen můj názor

jinak taky tam mám pár drobků, ale sere pes, to je osud :cheesygrin:

a mimochodem - pokud bych dával psp do servisu na přehrání fw, tak bych byl pěkně nasraný, kdyby mi ho bez zeptání rozdělali a vyčistili...

šroubováky na JAKÝKOLIV typ šroubu - hornbach, obi, kolem 80kč dle kvality...

Ty asi moc nevis o cem mluvis...kdyz uz neni v zaruce tak cena fakt dolu nepujde....a co myslis tim rozvrtat plombu ??je to jen obycejna nalepka na ktery se akorat po odlepeni objevi VOID

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

panove ještě jednou někdo použije slovo hacker pro někoho kde je fakt hustej ve všem tak umřu :D , jinak ten kryt drží pár šroubků - 4 pod baterkou , dva jakoby za analogem , jeden na boku a je to, očistíš , našroubuješ zpět a ani nemusíš bejt "hacker" (udělejte pro mě něco , najdete si to slovo ve slovníku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
panove ještě jednou někdo použije slovo hacker pro někoho kde je fakt hustej ve všem tak umřu :D , jinak ten kryt drží pár šroubků - 4 pod baterkou , dva jakoby za analogem , jeden na boku a je to, očistíš , našroubuješ zpět a ani nemusíš bejt "hacker" (udělejte pro mě něco , najdete si to slovo ve slovníku)

sry, ale tim slovem hacker sem nemyslel ze jen rozebere PSP, myslel sem tim ze pokud se v tom bude vrtat furt kdyz bude delat nejakej mooding jako mootoo ;) :D (to je aspon hacker :D:psp: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu