Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi hraní online


Arcane

Otázka

čus lid imám problém. mám psp slim cfw 3.90M33 a nejde mi hrát online. na net se normílně připojim ale když chci hrát online tak mi to nikdy nenajde žádnej server na hraní. hrou to asi nebude. nejde mi to ani z UMD, nešlo mi to eště před ti mnež jsem si to flashnul, a internetem to asi taky neni protože to nejde ani u mě, ani na veřejnym místě jako je hypernova... poradte plz. sem z toho blbej :dozey::?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no UMD jsem zkoušel NFS MW 5-1-0 a everybodys Golf. a ISA jsem zkoušel Sonic Rivals 2,víc jsem myslim že nezkoušel a u žádný sem se nijak neregistroval protože se mě to na nic neptalo nebo to po mě registraci nechtělo. čístě ve hře jen multiplayer a infrastructure a už to nic nenašlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem zkoušel hru Test drive unlimited. Jednou (ještě s verzí 3.60 m33) jsem se v pohodě připojil a hrál on-line (dal jsem multiplayer, infrastructure, vybral síť, chtělo se to zaregistrovat, tak jsem zaregistroval a připojilo se to na server). Po přechodu na 3.8 nebo 3.90 m33 jsem to také párkrát zkusil a už to nešlo. Na ten server se to nepřipojilo... Také bych rád radu... DIky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

n tak test drivy jsem zkoušel taky až na 3.90M33 a nešly mi- normal jsem se regnul ale server mi to žádnej nenašlo. bojim se že jdinná pomoc je asi servis a já mám flash takže bych si tam musel hodit original fw ale pak bych už zas nebyl schopnej si ho sám flashnout :( prosim zksute mi eště někdo poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg.....nevim sice co stim psp delate ale ja uz mam zasebou na svem psp tolik DG a UP a nikdy sem nemel problemy s hrani online.

Zkousely ste treba davat Settings/System settings/Restore Default Settings ?

Opravdu sem se stim jeste nikdy nesetkal mozna bude chyba v pripojeni

Ted mam CF 3.90m33 slim a hrani online jede normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no já nevím zda to tím je nebo není. Já hrál On-line jen jednou v životě (cca před měsícem) a pak jsem upgradoval a nešlo to.

jj, zkoušel jsem restore default settings a nepomohlo mi to. Abych pravdu řekl, tak nemám moc her, které jdou hrát on-line, tak to nemůžu jinde odzkoušet, tudíž nemůžu říct, jestli je to všeobecně nebo jen u té jedné jedinné hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

koukam ze u everybodys golf v menu je golf with everybody a muzu zalozit nebo si vybrat gamu, jenze v popisku pisou ze to je WLAN (Ad Hoc) a v manualu pisou ze je moznost rhat pres wifi- stejne ale nic nevidim zadnou hru. restore default sjem zkousel a nic. jak u iso her poznam jestli v nich neni osekanej multiplayer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtělo by to někoho kdo tomu fakt pořádně rozumí-mě se tohle stalo skoro u každýho druhýho cfw ale taky vůbec nevim čim to je...ale jednou sem jen tak něco zahlídnul že při upgradeu nemá bejt zaplej wlan a že v power save settings má bejt bastavený wlan power save off nebo on,teď fakt nevim esli je to pravda ani kde sem to viděl...teď mám cfw 3.90 a taky mi to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu