Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ISO na Firmware 2.71


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

btw pro Dutche! v navodu je jedna chyba, teda ne uplne chyba, kdyz ma clovek celej devhook....

Kamos mi psal ze mu to nejde...ze se mu psp vypina, to se me stavalo, kdyz sem chtel naemulovat jinej fw a ten sem nemel ve slozce na karte, proste se psp vyplo....

k jadru pudla: Jak nastavujes v devhooku fw a das tam 2.71, tak to je dobre, pokud mas vsechny slozky, u tebe predpokladam ze mas, ses zvyklej z 1.5...ale v tom packu pravdepodobne nejni. takze staci pri vyberu fw dat 2.71 (flash)...vim je to blbost, ale rek byc hze by na to nekdo nemusel prijit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to nefajčí u 5tyho budu mi naskakuje jenom modra bebo se psp kousne ale nikdy zelena mam psp T-82 FW 2.71 tak to nefim.

mas umd v mechanice? jestli jo, tak ho vyndej.....(to umd :D )

obcas to trva dyl...musis zkouset..

UMD v mechanice nemam zkousel sem uz aspon 100x a furt nic. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to dnes upgradoval na 2.71...a moje poznatky...:

Vypnete PSP uplne

Vyndejte UMD

Nastartujte PSP

Najedte do photo

pockejte nez se u slozky henc zobrazi obrazek

najedte do slozky henc...

pokud toto dodrzite nestane se, ze se sekne na modre obrazovce...Muze se stat, ze psp zamrzne jeste ve slozce henc, ale to se stane jednou za 5pokusu...Dnes jsem si s tim hral ve skole ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to nefajčí u 5tyho budu mi naskakuje jenom modra bebo se psp kousne ale nikdy zelena mam psp T-82 FW 2.71 tak to nefim.

mas umd v mechanice? jestli jo, tak ho vyndej.....(to umd :D )

obcas to trva dyl...musis zkouset..

UMD v mechanice nemam zkousel sem uz aspon 100x a furt nic. :cry:

Mohl bys prosím ještě osvětlit, co to znamená, že máš PSP T-82 :?:

Nemáš doufám na mysli TA-082

1. to bys asi mohl zkoušet do nekonečna

2. můžeš bejt rád, že z toho ještě namáš BRICK a už radši štěstí nepokoušej :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to nefajčí u 5tyho budu mi naskakuje jenom modra bebo se psp kousne ale nikdy zelena mam psp T-82 FW 2.71 tak to nefim.

mas umd v mechanice? jestli jo, tak ho vyndej.....(to umd :D )

obcas to trva dyl...musis zkouset..

UMD v mechanice nemam zkousel sem uz aspon 100x a furt nic. :cry:

Mohl bys prosím ještě osvětlit, co to znamená, že máš PSP T-82 :?:

Nemáš doufám na mysli TA-082

1. to bys asi mohl zkoušet do nekonečna

2. můžeš bejt rád, že z toho ještě namáš BRICK a už radši štěstí nepokoušej :!:

tady jde o ISA ne o downgrade...on spusti jen devhook ;) prave, ze proto jsem to psal a fotil, aby mohli isa i ty co maji ta082
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám PSP asi týden ale nejsem schopen spustit iso hru s tímto devhookem. Zatím to zkouším s wipeout pure, brzo budu mít k dispozici GTA VCS. Vše jde bez problému až do chvíle kdy nakonfiguruju devhook a dám start. PSP se pak vypne ale když ho zapnu, není naemulováno UMD. když pak spustím devhook znova, napíše že hra nemohla být spuštěna... možná to je vadným iso...

nemáte nějaké nápady/poznatky?

mám desku IC1003/FW2.71

díky :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm teď to píše taky, hra nemohla být načtena a chyba 80020148

našel jsem že:

80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

jenže to mi nefunguje :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm teď to píše taky, hra nemohla být načtena a chyba 80020148

našel jsem že:

80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

jenže to mi nefunguje :x

to plati pro 2.71SE-B

je to tim, ze mas spatne iso pravdepodobne, zkus jine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:twisted: :twisted: Tak jsem to dokázal, v návodu je chybička nebo spíš nedostatek. před stiskem start v devhooku je třeba vložit UMD do mechaniky.

Zatím díky za pomoc, pak zkusím to GTA VCS a uvidíme 8)

Opravdu je potreba to original UMD? napiste ostatni, jestli to u vas taky bylo potreba.

A jeste jedna otazecka-Pri tomto postupu hrozi nebo nehrozi brick psp? co se maximalne muze stat, kdyz se to nepovede?

PROSIM O RYCHLOU ODPOVED PROTOZE UVAZUJI O KOUPI PSP A MUSIM VSECHNO OKOLE ISO HER ZNAT Z DUVODU KOUPI MEMORY STICKU

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:twisted: :twisted: Tak jsem to dokázal, v návodu je chybička nebo spíš nedostatek. před stiskem start v devhooku je třeba vložit UMD do mechaniky.

Zatím díky za pomoc, pak zkusím to GTA VCS a uvidíme 8)

Opravdu je potreba to original UMD? napiste ostatni, jestli to u vas taky bylo potreba.

A jeste jedna otazecka-Pri tomto postupu hrozi nebo nehrozi brick psp? co se maximalne muze stat, kdyz se to nepovede?

PROSIM O RYCHLOU ODPOVED PROTOZE UVAZUJI O KOUPI PSP A MUSIM VSECHNO OKOLE ISO HER ZNAT Z DUVODU KOUPI MEMORY STICKU

diky moc

Myslím že brick nehrozí protože nedochází k přehrávání firmware...

a ohledně UMD... demo disk je přibalen u nového PSP takže nemusíš kupovat 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:twisted: :twisted: Tak jsem to dokázal, v návodu je chybička nebo spíš nedostatek. před stiskem start v devhooku je třeba vložit UMD do mechaniky.

Zatím díky za pomoc, pak zkusím to GTA VCS a uvidíme 8)

Opravdu je potreba to original UMD? napiste ostatni, jestli to u vas taky bylo potreba.

A jeste jedna otazecka-Pri tomto postupu hrozi nebo nehrozi brick psp? co se maximalne muze stat, kdyz se to nepovede?

PROSIM O RYCHLOU ODPOVED PROTOZE UVAZUJI O KOUPI PSP A MUSIM VSECHNO OKOLE ISO HER ZNAT Z DUVODU KOUPI MEMORY STICKU

diky moc

pri tomto postupu brick nehrozi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu