Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ISO na Firmware 2.71


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

nn nemusis ale je trochu otravnejsi to ze musis nejdriv spustit HenD pak Devhok a pak teprve rozjedes samtnou hru, prehazovani her je pak jednoduchy, ale zase kdyz PSP vypnes musis vse nahodit znova

Zatimco na CF spoustis hry primo z memorysticku nic nenastavujes nepoustis zadnej HenD, proste je to mnohem lepsi a DownGradu se neboj dneska uz je to vymakany a bricknout muzes jedine kdyz tam neco ty podelas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn nemusis ale je trochu otravnejsi to ze musis nejdriv spustit HenD pak Devhok a pak teprve rozjedes samtnou hru, prehazovani her je pak jednoduchy, ale zase kdyz PSP vypnes musis vse nahodit znova

Zatimco na CF spoustis hry primo z memorysticku nic nenastavujes nepoustis zadnej HenD, proste je to mnohem lepsi a DownGradu se neboj dneska uz je to vymakany a bricknout muzes jedine kdyz tam neco ty podelas

no něco tam ale musíš mít ne nějakej emulátor?takže kdybych měl 3.10 OE-C tak stačí iso soubor dát do iso a pařit? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar lidi,pls mam PSPcko FM 2.71 s deskou TA-082 a jel sem presne podle navodu jak je na prvni strance tohohle tematu od Dutche.Ale vzdycky kdyz zapnu DHooka tak to zacne nabihat jako pri spousteni normalniho UMD ale pak se mi napise:"The game could not be strated(80020148)",napadlo me akorat ze to nejde kdyz mam jen demo UMD ale nevim,jestli o tom neco vite tak mi poradte pls diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar lidi,pls mam PSPcko FM 2.71 s deskou TA-082 a jel sem presne podle navodu jak je na prvni strance tohohle tematu od Dutche.Ale vzdycky kdyz zapnu DHooka tak to zacne nabihat jako pri spousteni normalniho UMD ale pak se mi napise:"The game could not be strated(80020148)",napadlo me akorat ze to nejde kdyz mam jen demo UMD ale nevim,jestli o tom neco vite tak mi poradte pls diky

chce to novější DH :arrow: stáhni si tohle (můj devhook pack :lol: ):

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/00575/Hybrid_DevHook_pro_fw271_-s_prvky_fw301-_HENC_SVCapture05.exe_23.42MB.html

postupuj podle návodu na první stránce, akorát v 7. bodě zvol 2.71 místo 2.71(flash)

Fungují na tom nové hry, např.: TOCA 3, Chili Con Carnage, .... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi pomoz te.Mam 2.71 a delam to podle navodu ale seknu se u toho jak najedu do Devhook a hodi mi to cislo80020148, coz sem se docetl ze mam drzet prave tlacitko pri spousteni psp ale nic se nedeje proste to nabehne do klasickeho menu Sad

taky mi to delalo,ja jsem to vyresil takhle: v tom navodu mas pred spustenim devhooku, kdyz by ti to neslo pustit, tak uplne vypnout (dele podrzet power) vyndat UMD disk, zapnout a v obrazcich najet na obrazek HENC, pokud ti to pri pousteni toho obrazku bude tuhnout tak to zkousej furt dokola a ono to jednou vyjde, aspon ja to takhle delam a funguje mi to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco nespravite DG? aj tak vam neplati zaruka henc aj hend zapisuje do flash 0 lol mate tympadom po problemoch a downgrade z2.71 je jeden z najpohodlnejsich!!!!! aj pre ta-082

Tak proč se po restartu PSP, musí pouštět znova? Vždyť, kdyby to něco zapisovalo do flashe, tak by se to znova pouštět nemuselo, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco nespravite DG? aj tak vam neplati zaruka henc aj hend zapisuje do flash 0 lol mate tympadom po problemoch a downgrade z2.71 je jeden z najpohodlnejsich!!!!! aj pre ta-082

Tak proč se po restartu PSP, musí pouštět znova? Vždyť, kdyby to něco zapisovalo do flashe, tak by se to znova pouštět nemuselo, ne?

keby si cital poriadne read me co je prikladane k software ktory pouzivas vyhol by si sa takymto zbytocnym otazkam precitaj si read me k henc alebo hend ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco nespravite DG? aj tak vam neplati zaruka henc aj hend zapisuje do flash 0 lol mate tympadom po problemoch a downgrade z2.71 je jeden z najpohodlnejsich!!!!! aj pre ta-082

Tak proč se po restartu PSP, musí pouštět znova? Vždyť, kdyby to něco zapisovalo do flashe, tak by se to znova pouštět nemuselo, ne?

keby si cital poriadne read me co je prikladane k software ktory pouzivas vyhol by si sa takymto zbytocnym otazkam precitaj si read me k henc alebo hend ok?

Nejdřív si zjisti zda byl readme dostupný, než někoho obviníš, že si ho pořádně nepřečetl! V tom bálíku (kterej je na první stránce) totiž není.

A jaké zbytečné otázky, nikdo se na nic takového neptal. To byl jen názor.

OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco nespravite DG? aj tak vam neplati zaruka henc aj hend zapisuje do flash 0 lol mate tympadom po problemoch a downgrade z2.71 je jeden z najpohodlnejsich!!!!! aj pre ta-082

Tady jde jen a jen o obavy z bricku. Lidi s fw 2.71 maj PSP třeba nový a na DG se hned necejtěj. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco nespravite DG? aj tak vam neplati zaruka henc aj hend zapisuje do flash 0 lol mate tympadom po problemoch a downgrade z2.71 je jeden z najpohodlnejsich!!!!! aj pre ta-082

Tak proč se po restartu PSP, musí pouštět znova? Vždyť, kdyby to něco zapisovalo do flashe, tak by se to znova pouštět nemuselo, ne?

keby si cital poriadne read me co je prikladane k software ktory pouzivas vyhol by si sa takymto zbytocnym otazkam precitaj si read me k henc alebo hend ok?

Nejdřív si zjisti zda byl readme dostupný, než někoho obviníš, že si ho pořádně nepřečetl! V tom bálíku (kterej je na první stránce) totiž není.

A jaké zbytečné otázky, nikdo se na nic takového neptal. To byl jen názor.

OK?

ja nikohoneobvinujem ale stahujemsoftvare z overenych zdrojov keby si stiahol henc or hend z tohoto fora alebo z daxovej stranky tak tam to read me urcite je!!!!! a je smutne ze si o tom nevedel ze henc flashuje bol by si prekvapeny keby si kvoli nejakej ftakovine odniesol PSP na zaruku a oni ta skesovali kvoli henc-u to my ver ide len o to jednoducho dg z 2.71 yvladne cez ICQ aj uplna lama staci ked mas na druhej strane cloveka co ti chce pomoct a na tomto fore ich je plna prdel to my wer nechcel som nikoho zhadzovat len poradit ak sa to niekoho dotklo tak sa mu hlboko ospravedlnujem len som chcel dat veci na spravnu mieru.

EDIT: sorry uz som to raz dutchovi pisal netusim preco to neni napisane ze to flashuje

2baski:sry nemal som dovod tahat henc z tohto topicu a overovat ci tam je readme ale dutch mi povedal ze to tam dopise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel flashuje do pameti, kdyz to pustite poprve pusti se zelene okno a pak modre, to zelene znamena ze zapisuje do flash neco a po dalsim spusteni hencu uz vzdy jen modre okno coz znamena, ze nacita, ja jsem to predtim nevedel, najivne jsem si myslel ze se to pri rebootu smaze, takze z toho vypliva, ze pokud budete chtit dat psp do reklamace ci nejakeho servisu radsi si reflashujte nebo nahrajte treba fw 2.80, sry za mylne info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu