Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ISO na Firmware 2.71


Dutch

Recommended Posts

EDIT: sorry uz som to raz dutchovi pisal netusim preco to neni napisane ze to flashuje

2baski:sry nemal som dovod tahat henc z tohto topicu a overovat ci tam je readme ale dutch mi povedal ze to tam dopise.

naprosto v pohodě :wink:

bohuzel flashuje do pameti, kdyz to pustite poprve pusti se zelene okno a pak modre, to zelene znamena ze zapisuje do flash neco a po dalsim spusteni hencu uz vzdy jen modre okno coz znamena, ze nacita, ja jsem to predtim nevedel, najivne jsem si myslel ze se to pri rebootu smaze, takze z toho vypliva, ze pokud budete chtit dat psp do reklamace ci nejakeho servisu radsi si reflashujte nebo nahrajte treba fw 2.80, sry za mylne info ;)

jj, up na 2.80 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

porad prosim.mam 2.71 TA-082 a docetl jsem se ze iso farat muzu ale je to slozitejsi, tak sem to vyskousel a porad mi to haze cislo 80020148 (jde to jen do 7 bodu myslim-toho navodu), tak sem si rekl ze skusim si to hodit na tu 1.5 .Tak sem si stahnul to PSP Update ver X.YZ a TA082 IoStorage Change a zase to pos...... cislo 80020148, uz fakt nevim jak dal :cry: A jaky vyznam ma to GTA?????Potrebuju to?????nic o nem v navode psano ale neni ale tu o nem ctu casto :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ahojky mohl by mi nekdo prosim porad, asi sem GIGALAMA, ale fakt uz nevim v cem mam problem:( POdle navodu jsem vse udelal spravne(DEvhook.......), ale jakmile chci dat na memory kartu iso hru, do slozky ISO tak mi po chvilce pc napise, ze nemuze nalezt soubor ackoli tam je (zkousel jsem uz 2 iso hry) ukonci se prenos a vyhodi me to:(((, v ISO slozce hra zustane (ackoliv nebyla dotazena cela) a kdyz to nastavim a spustim tak se hra vzdy na zacatku kousne a vypne mi PSP:(((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naformatuj kartu v PC

1.Pripoj PSP k PC

2.V PC najed do Tento Pocitac

3.Pravy tlacitko naformatovat

4. Kapacita - nech jak je

System souboru - nastav FAT

Velikost Alokacni jednotky: Vychozi velikost alokace

a dej spustit, pak tam zkus ISO nahrat znovu, kdyz to nepude je mozny ze mas vadny USB kabel, zkus kdyztak jinej...Pokud ani to nepomuze vyzkousej pres jiny PC zjistit jestli ti vubec pametovka funguje jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu