Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zmena gamebootu a fontu pro 2.71 Se-B,1.50


MArval

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prostě jsem změnil gameboot vše šlo v pohodě pak chci pustit devhook a kousne se to a PSP se vypne když nechám wifi dole tak nenaskočí vůbec jen bude blikat a když ji dám nahoru jako zaplou tak naskočí do menu a to mi je k ničemu když nemůžu pustit upgrade nic :cry: pač se to všechno kousne ani nemůžu pustit znova custom firmware prostě nic nejde :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já bych chtěl změnit i menu ale ještě jsem nic takovýho nenašela to jak tam mluví ta ženská tak to je čistě jen gameboot ten si musíš najít ale je to pěkný jak řekne to playstation®portable:)

To neni gameboot,gameboot je to co se ti ukaze v psp kdyz spoustis neco v psp at uz hru bo homebrew ja mluvim o bootsound to kdyz natvrdo vypnes psp a pak ho zapnes tak to je ta trapna melodie :) a zrovna ted nejaky bootsound pack stahuju tak uvidim co to bude :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já bych chtěl změnit i menu ale ještě jsem nic takovýho nenašela to jak tam mluví ta ženská tak to je čistě jen gameboot ten si musíš najít ale je to pěkný jak řekne to playstation®portable:)

To neni gameboot,gameboot je to co se ti ukaze v psp kdyz spoustis neco v psp at uz hru bo homebrew ja mluvim o bootsound to kdyz natvrdo vypnes psp a pak ho zapnes tak to je ta trapna melodie :) a zrovna ted nejaky bootsound pack stahuju tak uvidim co to bude :twisted:

tak jsem hod link pls taky to stáhnu a prozkoušim:) a nebo at to jsem marvel potom hodí ale lepší by byl link:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu