Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o radu ohledně Memory stick???


gabinablazkova

Otázka

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu. Syn dostal k vánocům PSP. Nyní jsem mu přes "internet" koupila 8GB paměťovou kartu.

Z prvu fungovalo vše naprosto tak, jak původně s 2GB kartou, která byla originál zakoupená s přístrojem. Nahrávali jsme tam filmy, fotečky, MP3, no prostě vše

jako normálně. Včera jsem tam synovi stahovala film Simpsnovi. Přenos ještě ani neskončil a karta se totálně blokla.Blokla se tak, že nejde ani naformátovat. Počítač i PSP ji sice vidí, vidí i to, že je z části zaplněná, ale ona se tváří jako že na ní nic není a nic víc už se na ní také nedá nahrát. Nechci dělat nějaké problémy, tak jestli je teoreticky možné, že spolu sfilmem jsem stáhla něco, co nadělalo takovou neplechu, nebo zda je karta vadná (když před tím fungovala normálně) a mám se pokusit jí vrátit. Děkuji, Gábina Blažková

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mno tohle slysim poprve zkouseli jste naformatovat kartu primo v psp?jetli ne tak zkuste jinak nevim ale mam jeden program co maze poskozena data na mmc...tak dyztak napiste...:) ja vam ho poslu a kdyz ani to nepomuze reklamujte.. moje ICQ 249531893

Boze tady odpovedelo plno lidi naraz.. :D a sjou tu skorem ty same odpovedi...LooL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hm, děkuji, toho jsem se právě bála, je kupovaná na E-bay. No nedá se nic dělat, asi to budu muset zkusit.

Formátovala jsem ji i v psp i v pc, spíš je mi divný, že karta se tváří jako že je, vidí jí i počítač i psp, zaplněné 2gb z osmi, což odpovídá, ale už nikde nejde přečíst, co na ní je. tak jestli mi vůbec někdo reklamaci uzná, někde v tramtarii......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No co jsem slysel , tak ebay se o svoje zakazniky stara dobre a snad by vam to i vyreklamovali ...za zkousku nic nedate koneckoncu je jedno jestli bude mesic na reklamaci nebo mesic v supliku kvuli nefunkcnosti :) ....mne se stalo neco podobnyho s 2GB sandiskem tak jsem ji reklamoval :) (ale byla z obchodu ne z ebay)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Problémem je to že asi byla prvně naformátovana jiném zařízením než PSP třeba SONY mp3 přehrávačem nebo foťákem naformátoval bych ji v PC a poté v PSP!

Přenos dat se přerušil kvůli tomu že si myslí že je plná nebo ještě zkusit přehodit šnuru v usb portu na PC do jiného usb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu