Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP ako joystick na PC


Midnight

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mal som v netwoek settings 2 pripojenia prve bolo kamaratove..a jeho mi ten program ukazal... ale moje mi neukazal..tak som kamaratove zmazal a teraz mam len moje...a moje mi furt neukazuje kua...a ten program som si nasiel sam... nesiel tak preto som napisal tu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mal som v netwoek settings 2 pripojenia prve bolo kamaratove..a jeho mi ten program ukazal... ale moje mi neukazal..tak som kamaratove zmazal a teraz mam len moje...a moje mi furt neukazuje kua...a ten program som si nasiel sam... nesiel tak preto som napisal tu...

Tak si mel hned na zacatku napsat co uz si zkousel...ja to nemoh vedet;)a o vic programech nwm...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
uz to facha... len problem je v tom ze co teraz :D som napojeny... a jak mam hrat s tym hry..spustil som NHL08 a v nastaveniach ovladac neni..spustil som hru a nejde to...

Fakt tak to sem rad:D...a to teda dostanu pts???:wohow::wohow::roll::lol::lol: Tak to nwm ja to nemam odzkouseny ae zkus ho treba nakalibrovat...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:D jak ... ked v tych nastaveniach gamepadov v ovladacich paneloch nic neni.. :(

A v readme.txt toho programku nic neni???Ja nwm no...leda jako dat pridat herni zarizeni jinak nwm no...:( jestli to neni jen na plochu a v hrach to treba nefunguje ae poc by to pak byl psp joypad?!:roll::D:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu