Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Volba Slim vs. Fat


budinsm

Otázka

Zdar lidi takze moje koupeni PSP se blizi tento patek mi pridou penize za prodany itemy :D takze ho hned objednam ale jeste furt sem na rozmezi kvuli lidem okolo uz vim priblizne rozdily Fat - navic Irda a Slim - navic +32mb pamet oproti Fat potom samozrejme uzsi a pak vystup k TV ... ale taky prej baterka a nekdo mi rekl ze to Slimko ma jen 1200 a nevydrzi zdaleka tolik jako Fat je to pravda protoze to by me stvalo a taky sem mel ve skole moznost zahrat si na Fatku GTA:VCS a prislo mi ze hezky sedi v ruce kdyz ma vzadu vystouply kryty ... drzi se i Slimko dobre???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Pro mě je lepší slim protože je tenčí a lehčí a vleze se mi dobře do kapsy:D a drži se mi dobře ale nevím jestli líp než fat protože sem ho ještě nedržel:D

no vidíš..tak jak můžeš tvrdit že je slim lepší než fat když si ho ještě ani neměl v ruce...:blink:

btw sry za ot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jen bych chtel dodat ze novy fatko neni (pokud vim) nove ke koupeni

takze pokud chces nove psp tak slimaka...jinak ja mam slimko a vadi me na nem jen to ze nejde vetsina 1.5 aplikaci a ze nema infaport,ale zase s porovnaniím s kamosovim fatkem je daleko lehci....celkem mi na nem vadi ten leskly povrch ale to se da prezit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co jsem četl tak slimko má slabší baterku, ale míň žere. takže by to mělo vyjít nastejno. Příští týden kupuju Slima.

Důvody:

- Lehči a menši oproti fatu. Lépe se vleze do kapsy a je více mobilní.

- Větśi RAM a video vstup.

- Lepší display.

- Možná se Slim doćká lepši podpory ( Už teď je to znát například na Skype ).

Jediné co mě odrazuje je relativní křehkost oproti fatu. Ale když ćtu tady na fórum co s ním lidi provádéj tak se nestačím divit. (PSP na dně batohu a podobné blbosti xD )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na fatu můžeš spuštět aplikace pro kernel 1.50 kdežto u s slima to (zatim) nejde. A kdo ví jestli vubec pude. Sice už je dost programů které můžeš spustit na slimovi ale nani to rozhodně jako u fata. Fat je sice silnější a těžší díky kovové konstrukci ale zase 2x tolik vydrží , kdeřto slim je o dost náchylnější. Slim je zase tenčí a lehčí ale díky tomu pochopitelně více zranitelnější. To jak se drží jaký v ruce záleží na zvyku. Každému vyhovuje něco jiného (nejlepší je si to ošahat). S novym FW můžeš zase na slimu využít Skype kdežto na fatu díky malé paměti nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FAT uz stejne nekoupis :D ale ja osobne preferuji FAT ... je masivnejsi , v kapse psp nenosim takze mi to muze byt jedno ... lepe se mi drzi FAT , umd mechanika je daleko lepe vyresena na FAT , taky se mi nelibi ty repracky , chybi mi tam to sexy dirkovani , nelibi se mi ctecka karet ...

muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Preferuju FAT,lip se mi drzi,ma IR,pamet me nestve protoze stejne

ji zadna hra nemuze vyzadovat (max podporovat).,Skype me nestve,mrzi me na FATu akorat ten TV-OUT a SLIM ma fakt takovy hodne laciny zpracovani,ony tak nejak vsecky konzole od Sony nez jsou SLIM jsou lepsi,PS1 - systemovej konektor,ktery pozdejc nemelo,PS2 a jeho mechanika + orezani moznosti,PSP taky a desim se PS3 Slim ktera je ohlasena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám Slima, nějak jsem nad koupí nepřemýšlel. ale kámoš má Fat, a musim říct, že co se týče toho držení, tak je fakt lepší fat, díky těm vystouplým krytům. Co se baterky týče, tak o tom moc nevím, ale myslim že vydrží stejně. Taky infraport většinou nikdo nevyužije, aspoň co já vím. Jinak například váha Slimáka stojí za to, je to fakt paráda. Celkově však ale musim říct, že nějaké "EXTRA" vychytávky slimáka oproti fatu nevidim. Maximálně příslušenství, to je dobré. A AV cabel stejně nepoužívám, protože to jsem si už rovnou mohl koupit PS2. Vždyť u PSP je to kouzlo hraní kdekoliv, ps2 hry v ruce. Nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já řikam jedine Slimko.....ptž jestli budeš chtít fakto, tak nový neseženeš-jen z druhý ruky, a tam je zase možnost, že ho koupíš v perfekt stavu, ale po dvou dnech se ti něco zkurví, a pujdes kupovat novy, ted uz asi slimko.. jinak vsichni tu az na vyjimky, co maj fata rikaj, at sik koupis slimko..

ja mam slimko, ve tride ma 1 clovek Fat, a nevymenil bych to... navic, kdyz hraju na jeho, tak me z toho zacnou obcas bolet ruce, ale u slimka ne...

BER SLIMA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já vlastně nevim jestli si ho vůbec koupim... ono 5500 (kdybych ho kupoval z Ameriky) za PSP s kompletním vybavením (PSP slim, 4GB karta, ochranná fólie, krabička a komponentní AV kabel)... PSP je moc hezká věc, ale pět a půl tisíce taky :) a nevim, co z toho je hezčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu