Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DEMA


GRACHUS

Otázka

VIm,že mě asi hodně zvás bude nadávat,ale opravdu jsem hledal a nenašel,kam ty dema dát a jak je spustit.Mám fw 2.81 a jelikož valím jen na orig. tak si to chci nejprv vyzkoušet.Prosím poraďte a pokud mi dáte nějakej link,kde je můžu stáhnout,nemyslim yourpsp,tak budu moc vděčnej.Všem děkuji za pomoc.A nemlátit. :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
VIm,že mě asi hodně zvás bude nadávat,ale opravdu jsem hledal a nenašel,kam ty dema dát a jak je spustit.Mám fw 2.81 a jelikož valím jen na orig. tak si to chci nejprv vyzkoušet.Prosím poraďte a pokud mi dáte nějakej link,kde je můžu stáhnout,nemyslim yourpsp,tak budu moc vděčnej.Všem děkuji za pomoc.A nemlátit. :oops:

nebo je mas primo tady na foru, stahnute dema nakopirujes do slozky Game v psp

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5411

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak kazdopadne je jedno jakej mas fw na jakym koliv spustis dema..:D no musis to demo hodit do slozky psp a game to demo jak stahnes tak musi byt v jedne slozce jinak kdyz je to pod vicero slozkama tak tzi to nepujde naprikla demo1456 otevres a rovnou tam musi byt eboot nebop tak nejak jak mile jke dalsi samostatna slozka a az pak je tam ta hra tak skoúpirujes tu slozku a hodis ji do game...:D a samozrejme musim mit pametovou kartu..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu