Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s hraním her přes wifi


dcepy

Otázka

Mám problém s hraním her v multiplayeru. často se stává, že když se připojím k jinému psp, tak se třeba hra načte, ale po chvíli se napíše error 804xxxxxxbla bla....

někde jsem četl, že je to problém se signálem, ale to se mi nezdá.

Tento problém se mi stává i když se chci připojit na internet.povede se mi tak jeden pokus z pěti. U her se mi to skoro vůbec nedaří, jen někdy.

Problematické je i posílání obrázků přes wifi, povede se to jen "občas".

Nevíte co by to mohlo být?doufám, že to není něco rozbitého ve Wifi.

Mám PSP Slim, CF 3.71 M33-4

multiplayer hry jsem zkoušel Tekken, Bomberman a ještě spoustu dalších

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no, tak udělal jsem update na 3.90 M33-2 a zítra vyzkoušim multiplayer s kámošem. Co je ale divný, je připojení na net. mám okolo 80% signálu.a jednou mi připojit jde, jindy nejde.vždy když se připojuji, tak mi svítí zelené světélko bud stále, nebo porblikává.když svítí stále, tak to můžu zabalit, protože to se pak napíše chyba.a to se stává často. a nebo mám štěstí a světélko problikává. To se pak připojim v pohodě a nic mě nevyhodí. Tohle stejné se mi děje u her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hraju mulitplayer s kámošem např. Tekken, takže nejspíš ad hoc. Jak říkám - když to zkoušíme asi tak čtvrt hodiny, tak se to pak podaří. Vždy koukám, jak mi reaguje to zelené světélko signalizující Wi-fi. Když je kámoš připojen, tak se taky připojím, a když to světélko svítí stále a neproblikává, tak vím, že se to posere. A když se "poštěstí", tak problikává, tzn. že to reaguje, a paříme a pak už to nic nerozhodí. Podobné je to u internetu.mám doma Wi-fi. Vždy, když se připojuji,tak se připojím tak na potřetí, protože se to často podělá. power save WLAN mám OFF. Nevím, co by ještě bylo dobré zkusit, je totiž dost zvláštní. pak se vždy napíše an error has occurred 804xxxxxxxx (ty čísla, znáte to)....tak mě nic už nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu