Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s pamětí mp4ky,pls pomozte!


hipox

Recommended Posts

Čus lidi,

takže mam problém:

dneska si ségra přinesla mp4ku od philips, jdou přehrávat videa, mp3ky, foto, rádio...všechno,

jenže já smazal nějakou složku ve video a když jsem vložil video do složky Video, přístroj ho nenašel.

Proto jsem smazal vše, co v mp4ce bylo (celej obsah, složky, písničky...všechno) a zapnu jí, všechno v pohodě, jenže se tam objeví jenom složky system a photo, vytvořím další ale Videu to nepomůže, žádná složka v ní nenaskočí.

Po pár připojení k pc se najednou na obrazovce začalo objevovat, že paměť je poškozena, že mam zmáčknout šipku dopředu a pak je reparing, pak se napíše že je paměť asi v pohodě a mp4ka se vypne...když jí zapnu, zase se to opakuje.

Když jí teď připojim k pc, napíše mi to, že to nebylo formátováno a jestli to teda chci naformátovat, když zmáčnu že jo, naskočí, že nemam dostatečný oprávnění...nemam jak se do ní dostat.

Pls poraďte, jak mam zase tu mp4ku rozběhat!

Thanks za pomoc, možná i points!:blink::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokus se tu složku obnovit (třeba přes program Recuva). Zřejmě by to mělo najít. A jak bylo psáno výše. Mp4 přehrávač se asi sám nezformátuje. Tohle mi také jedna mp4ka dělala, když nebylo video ve správném rozlišení (formátu atd.). Takže se ujisti, že máš video ve správném formátu. Ale systémové soubory bývají většinou skryty a nejsou umístěny ve složce Video ;)

btw. zkus napsat model ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu