Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

killzone rada


conny

Otázka

ahoj vsem potrebuji poradit regnul jsem se na killzone.com protoze chci hrat online registrace probehla v poradku ale jak jsem se chtel pripojit tak to hazi ze mam spatne heslo a nick a proto se ptam zdali mam pouzit nick a heslo co jsem se regl na killzone com nebo se tam ma nekde jeste regovat na online hrani? diky vsem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Musis si nejdriv stahnout patch-dej DOWNLOADS>pak stahni prvni patch-az se ti stahne tak se Killzone restartuje>po restartu ti bude DOWNLOAD blikat>zase stahni dalsi patch>az se ti stahne druhej patch tak dej play>COMBAT ZONE(ONLINE) a tam si teprv vytvor account pro hrani online>dej si teda login a password>pak registr a uz muzes hrat po netu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Musis si nejdriv stahnout patch-dej DOWNLOADS>pak stahni prvni patch-az se ti stahne tak se Killzone restartuje>po restartu ti bude DOWNLOAD blikat>zase stahni dalsi patch>az se ti stahne druhej patch tak dej play>COMBAT ZONE(ONLINE) a tam si teprv vytvor account pro hrani online>dej si teda login a password>pak registr a uz muzes hrat po netu;)

bohuzel jak jis psal:::::COMBAT ZONE(ONLINE) a tam si teprv vytvor account pro hrani online:::: tak tam je pouze ze mam zadat heslo a nick tam se netvori account

ja jsem to delal tak ze sjem dal ve hre v menu killzone.com regl sjemse tam a ty udeje pri rezu na stranku sjem pouzil na prihlaseni do hry a bohuzel to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu