Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

muj zpusob: sednete si uplne dopredu na pravou stranu... ucitel vzdy obchazi tak ze de prvni na levou dozadu pak zpatka pak na pravou takze ja mezitim parim normal na lavici jen sem skrcenej za kamosem za tim me nevidi a uz kdyz je u mne tak to stopnu pockam az prejde a jedu dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak reyi vezmeš tak PsP ve třídě má SADET,SENNPU,JÁ,A TY........

a MY JSME NIKDY NA SEBE PSP NEBONZOVALI..............

v TOM SE VYŽÍVAJÍ ZUZKA,NIKOLA ATD.........

jo todle znám kluci ketrý chet pucit psp a nebo sou kamosi drzej hubu ale holky a ty bonzačci s ketrejma nikdo nekammosi ti to vzdycky naprasi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj PSPéčko nosim do skoly skoro kazdodenne ..ale jelikoz mam neflashnutelny a umdecka se mi nosit nechce..tak vetsinou koukam na filmy bo hraju demicka...samozrejme ho chtej spoluzaci pujcit..tak jako jak komu, ale spis vetsinou pujcim...))oni pak zase poradej pri tezkym testu atp...:-D...jinak zadna ucitelka me zatim nepristihla..protoze nase ucitelky obchazeji lavice..jen opravdu sporadicky! coz je jen dobre O:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si koupil PSP hlavně na paření ve škole...ale to byl jen jeden ze sta jiných důvodu. Ale tak k tématu...Ve škole sedím v poslední lavici, zašoupnu se a čučim dopředu a prostě jen sklopim oči a hraju, popřípadě honem zvednu oči a PSP schovam pod tričko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mi paříme hlavně o přestávkách KILLZONE multiplayer O hodině moc ne, protože učitelé jsou ted nějaký na.raný, kámoše chytla jak paří a ptala se ho co to máš pod lavicí? A on jí řek nepovim a dostal poznámku a ještě musela jeho máma do skoly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
já mam od učitelky na informatice dovoleny parit pri hodinach, protoze sem beznadejnej pc maniak (berem openoffice, malovani atd.) srry moc za double post!!!!

to chodíš do 6. třídy ?!

jinak o hodinách pařte wormsy , já to dělával ta kže sem do toho kulatýho penálu dal neopren (trčel z toho do výšky ) , pod penál dal tak 4 tlustý učebnice a lapřil za penálem , když učitelka šla tak sem vypnul display a dal to displayem dolu ... ona to vzala a ptala se jako jak si to dovolim a já řek že sem hrál o přestávce tak co do mě dělá :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam od učitelky na informatice dovoleny parit pri hodinach, protoze sem beznadejnej pc maniak (berem openoffice world atd.)

lol.. on existuje openoffice world?? :wohow: ja myslel ze je jenom openoffice word :roll:

jinak jsem moc neparil o hodinach ale ted to nekdy zapnu.. dam si na klin ucebnici a parim za ni takze to vypada jako kdyz z ni ctu.. nekdy je to taky dobry za mikinou ale to delaji vsichni takze to je vazne nenapadny.

Jinak ted kluci vymysleli diru v radu :D Prej tam nikde neni ze nemuzou o hodinach parit na psp tak ze jim to nemuze sebrat. Jsou to ale naivni chlapci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu