Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Pokud jde o hraní během hodin tak jsem za vodou:psp: páč na naší škole to nikdo nehrotí tedy alespoň u mě. Prostě a jednoduše když je nálada tak se rozvalím na lavici a už jedu a nebo mi psp zabaví kámoš to pak zasunu špunty do uší a jen blbě čumím na učitele(ku). Ale jak všichni píšou tak hodně záleží na přístupu učitele, protože když je teacher pablb tak se nedá pořádně nic dělat. Závěrem bych dodal že od dob co tahám psp do školy tak mé vědomosti prudce klesly:wohow::wohow::wohow:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem sedel za katedrou v predposledni lavici, tam to asi i slo parit, ale bojim se, ze by mně ho ucitelka zabavila. A navic me maj za "hodnyho" zacka :):psp: ale tedka jsme museli menit rady a sedim uplne u dveri furt v predposledni, kde je na me docela videt!!! Ale az budu po pololetnim vysvedceni a budu mit udelany prijimacky(chci jit na gympl J. K. Tyla v HK), tak budu to druhy pololeti budu parit jeste vic, nez to jde:psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem sedel za katedrou v predposledni lavici, tam to asi i slo parit, ale bojim se, ze by mně ho ucitelka zabavila. A navic me maj za "hodnyho" zacka :):psp: ale tedka jsme museli menit rady a sedim uplne u dveri furt v predposledni, kde je na me docela videt!!! Ale az budu po pololetnim vysvedceni a budu mit udelany prijimacky(chci jit na gympl J. K. Tyla v HK), tak budu to druhy pololeti budu parit jeste vic, nez to jde:psp::psp::psp:

Kolik ti je ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz budu zazranej do PSP a najednou se me na neco zepta, tak budu pekne v pr...

nesmis do toho bejt zabranej tak ze se upne stratis. parkrat se mi stalo ze sem do toho zapek a uca me vyvolala a ja to zacal hledat. nu a my sme byly na 2. strance xD musis mi sprtskyho souseda kterej ti rekne kde sme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo za celou školu(sřední) jsme s kamíkem pařili jednou v hodině u jednoho dementa(skvělího,pošles kam chceš a je to:D ) učitele.max přestávky jinak nepařím...vím hovno tedka natož kdybych pařil PSP v hodinách:D .nj na základce se to hraje...zopakoval bych si to:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Miluju svoje Fishbone pouzdro mam ho uz 6 let a porad se hodí nejdřív N-Gage ted psp a kdyz nekdo z ucitelu na neco prijde tak mu dam druhej nefunkcni N-Gage a v klidu parim dal a kdyz si vsimne i po druhy tak mu dam i druhy ale to uz vetsinou pekne rapli xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paření o hodinách je klasika:) Samozřejmě to nejde na všech, ale takovej zeměpis to je v klidu. Když mi objeví PSP tak jí řeknu, že se mi to kouslo a snažim se to odblokovat. A když mi objeví mobil nakecám jí, že odblokovávám PSP přes mobil:) A ona mi věří:D Nebo jednou nám profesorka na biologii dala něco k vypsání a šla někam do píče. S kámošem jsme rozjeli PESko a když přišla, zrovna jsem nadával na rozhodčího ty mrdko pískej atd. Pak už mi to zabavila, naštěstí po pár hodinách jsme měl PSP zpátky8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja na psp ve skole neparim jenom v autobuse ale mam jednoho kameso ten sice psp nemá ale má sony ericsona a jednou pri prirodaku ho mel zapnutej a nekdo mu volal a najednou z toho mobilu se ozvalo oooooooo ty zmrde zmrde ooo zy zmrde zmrde...mame ale hodnou ucitelku a ona mu ho nesebrala:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu