Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Aby jsi mohl klidně hrát v hodině, tak si sedni na katedru zády k učitelce, a hraj. Ona bude tak ohromena tvou drzostí že ti max. bude radit:).

Já jsem si koupil PSP předevčírem a zatím to s tou školou tak neřeším bo všichni by to chtěli půjčit a sou tam takové lamky že bych to mohl používat už max. jako puzzle:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP mam skoro rok a za celou tu dobu se stalo jenom jednou (prisaham), ze jsem si PSP do skoly nebral a zrovna v ten den jme meli supl, kde nam rekli, ze si hodinu muzem delat, co chceme, ale at jsme ticho, takze zase nejakou dobu potrva, nez si PSP do skoly nevezmu.. :D Jinak ve skole parim denne at uz sam nebo s kamosem, PSP beru uplne vsude, mam ho porad v kapse, neprezil bych bez nej (nemluvim jenom o pareni, ale i filmy, serialy a hlavne hudba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja už sem ho měl 3x tedka za tento tyden ve škole a už si ho jeden typek chce koupit taky.:) Chtěl sem se ve ško,e připojit na net,ale mám třeba signal 70% což by stačilo,dam test connection a najedou už nemam signal a to sem na stejnem mistě,nevim čim to je jinak bych v hodině pařil:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

ja do skoly nosim psp po taji protoze nesmim... jsem docela opatrnej takze pri hodinach parim max na technickym kresleni a na vytvarce.. kdyby to vedela tak by mi to vzala a volala rodicum a tak bych byl v pr*eli.. jinak ve skole mame wifi zaheslovanou tak mam celkem smulu. kamos co ma taky psp tak pri hodine hraje pod lavici a to je strasne napadny jak se u toho cuka a jak jsou slyset tlacitka kdyz pari tekkena.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne nemam problem s ucitely...od te doby co tata byl servat ucitelku tak uz je klid jediny problem je..ze kdyz ostatni se koukaj nebo to prasknou ucitelka proste nejako musi zareagovat jinak podstate ji to je uz jedno

no to mam podobny muj otec tam na ne vlitnul kvuli cemusi a ted si nemuzu ani prdnout abych hned nenafasoval dutku nebo neco podobnyho :D:D jinak do skoli jedine s psp aspon o prestavkach parime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mam podobny muj otec tam na ne vlitnul kvuli cemusi a ted si nemuzu ani prdnout abych hned nenafasoval dutku nebo neco podobnyho :D:D jinak do skoli jedine s psp aspon o prestavkach parime

JJ tak to bejva ;) z toho vyplyva ze psp berte do skoly..neni problem rodic zajde udela stoho problem...a uz se to nikdy nestane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je jedna taková kráva učitelka, a ona vždycky vidí, že máš něco v ruce (třeba mobil), tak přiběhne a začně ti ho tahat z ruky nebo i z kapsy :D A my se s nou vždycky přetahujeme a pak ji řekneš, že to daš na policajty a že je to kradež a ona ti ho vratí :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je jedna taková kráva učitelka, a ona vždycky vidí, že máš něco v ruce (třeba mobil), tak přiběhne a začně ti ho tahat z ruky nebo i z kapsy :D A my se s nou vždycky přetahujeme a pak ji řekneš, že to daš na policajty a že je to kradež a ona ti ho vratí :lol:

Joo takovou sme měli na ZŠ :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak sem hral o hodine INFORMATIKY uz sem mel vse udelano meli sme supl ( takou mladou krav* ktera je tam nova a upe bordel o jejich hodinach je ) No a ona mi ho vzala .. za 15 minut zhruba zazvonilo sel sem zani at mi na psp ona se otocila na stolek a rekla : No uz tady neni nekdo si ho vzal .. A ja sem upe koukal s vykulenejma ocima a rikam ji : A jako kdo si ho vzal? A ona : No ja nevim uz tady neni.. a odesla do kabinetu .. Pridu pred skolu uplne nasranej a muj kamos miho da do ruky a rekne : Sem ji ho corl a ani si nevsimla.. Tak sem jen udivene kyval hlavou ze ucitelka veme vec a pak se strati a nic stim nedela.. Tak sem docela solidne cumel.. nejlepsi bylo ze ji to bylo uprdel*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja do skoly taham psp furt a kdyz mi ho chce nekdo zabavit tak mu ho proste nedam i kdyby mi ucitel udelal cokoliv tak mu ho nedam

Měl jsem jednoho učitele, ten podobné lidi řešil tak, že si tě podal. Největší korbě ve třídě uvalil takovou, že ten se zapotácel a šel k zemi. Docela bych vás dva chtěl vidět při hodině. :D

Hm tak sem hral o hodine INFORMATIKY uz sem mel vse udelano meli sme supl ( takou mladou krav* ktera je tam nova a upe bordel o jejich hodinach je ) No a ona mi ho vzala .. za 15 minut zhruba zazvonilo sel sem zani at mi na psp ona se otocila na stolek a rekla : No uz tady neni nekdo si ho vzal .. A ja sem upe koukal s vykulenejma ocima a rikam ji : A jako kdo si ho vzal? A ona : No ja nevim uz tady neni.. a odesla do kabinetu .. Pridu pred skolu uplne nasranej a muj kamos miho da do ruky a rekne : Sem ji ho corl a ani si nevsimla.. Tak sem jen udivene kyval hlavou ze ucitelka veme vec a pak se strati a nic stim nedela.. Tak sem docela solidne cumel.. nejlepsi bylo ze ji to bylo uprdel*

No jo, ale ta věc nepatřila k výuce, takže ona, i když to zabaví, tak ji to vůbec nemusí rvát žíly. Vlastně buď rád, že to byl kámoš, protože bys s tím neudělal ani ťuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh..ja PSP už skoro nepustim z ruky a ve škole hraju skoro každou hodinu, ale na chemii si ho netroufnu vzít už bych ho neviděl, protože učitel by zase zapomněl kam ho dal xD... a když příjdu do školy tak už mě kámoš vítá a chce pučit miláčka (PSP), ale teď již ne protože už ho nechce ani vidět co nemůže udělat jednu misi v heatseeker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se nenechal ucitel mne uz kolikrat chtel vybombit ale ja sem vzdycky uhl nikdy se mu to nepovedlo

Tenhle byl tělocvikář s dobrou fyzičkou a slušnými reflexy (hrál závodně fotbal a dělal trenéra florbalistům). Jednou jsem viděl, jak zvedl synka nad zem za krk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu