Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

Tak notebook a PSP je ale něco jiného. Když furt čumíš do PSP, tak je učiteli jasné, že hraješ, a máš po ptákách. My notebook taky můžem mít, já ho používám místo sešitů a téměř ve všech předmětech si do něj píšu zápisy, takže co mám notas, PSP do školy nenosím, není na to čas :) Vůbec jsem ho přestal používat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no já osobně sem si poridil takoví ten stojánek na knihy a zanim se vždicky zakempim ale jednou sem hral s kamosem po netu a tak sem se do toho zažral že sem si nevšiml že de kmoji lavici ale naštěstí byla hodná a po hodině my psp vrátila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chodím na gympl,tudíž si todle nemůžu dovolit,pokud nechci rupnout a navíc bych měl strach,že my ho někdo šlohne.Bo škola prý neručí za drahé a zbytečné věci,které nosíme do školy.Ale spolužák na to kašle a má ho tam furt.Každý den jiná hra....akorát už ted z dosti předmětů propadá..

No hele taky chodim na gympl, pařim deně na hodinách co mně nebaví (F,CH,B,M) a nemám s tim problém, stačí to mít vyřešený s kámošema, že jeden píše na noťasu poznámky a pak si to posíláme. A letos sem měl tři trojky tak se musim pochválit ;) .

Jinak ty profesoři to samozřejmě věděj že paříš pod lavicí/čepicí/strašně nenápadně děláš že nic, jenom jsou radši že mlčíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chodim do devítky na základce. Máme tam pár učitelů, kterejm to nevadí, který na to nepřídou nebo to přehlíží, ale taky ty, kteří jakmile se ohneš k aktovce startujou co děláš. Mám vyčíhlé hodiny ve kterých hraju. Třeba rodinka hudebka atd... Ale Matika, Fyzika, Chemie, Čeština, Angličtina radši dávám pozor protože se chci něco naučit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zakladce jsem jeste parival a ne malo, skoro kazdou prestavku a vetsinu volnych hodin (co je volna hodina zavisi na uciteli). No a ted na stedni ho tam taham malokdy, radsi surfuji na Notebooku a snazim se pripravit do dalsich hodin. S PSP si nejradeji zahraju na intru, kde nemusim delat takove kompromisy se hlasitosti a grimasami na tvari :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám momentálně PSP v ředitelně .. Už asi třetím dnem :( :D

Mna by velmi zaujimalo, kde beru ucitela legislativne pravo na to, odobrat predmet ktory je v tvojom vlastnictve(my to v skolskom poriadku nemame, len ze sa to nesmie mat na hodine, nic o konfiskacii)...sranda by bola keby ich niekto za to zazaloval :)

A aby som nebol OT, hravam len na zastupovanych hodinach, ked chyba ucitel...ale ked som mal psp nove, tak som hraval aj inokedy :bash: a mam taku zaujimavu prihodu: Boli sme v labaku na biologii a bolo to na zaciatku hodiny, hral som na psp maria cez emulator(nenapadne),avsak vedla mna sedel spoluziak co mi totalne cumel na displej, takze ma prezradil a nasledovala podozrievava otazka profesorky: "Ty....co to tam robis pod tou lavicou, urcite tam nemas kluc(urcovali sme rastliny)" a ja som sa v rychlosti musel vynajst tak som povedal co mi prve napadlo: "Vypinam mobil, aby mi nezvonil" :cheesygrin: ..... a zozrala to :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda panove,to je nejlepsi topic,co tu kdo kdy zalozil !!! Fakt kralovsky se bavim,piste dal :) !!!

Ja jakozto ucitel (nebojte,jen tak se asi nepotkame) vam reknu,ze ti vasi na vas spis kaslou,nez ze si toho hrani nevsimaji. Docela byste se divili,co vsechno jde zepredu od tabule videt-a nez se hadat s nejakym frajirkem,radsi se na vas vy*erou..

Ale hrajte dal,ja jsem treba posledni 4 roky gymplu prosedel s nintendem pod lavici.. Podle me teda neni nejlepsi pozice ve tride vzadu,ale (z pohledu ucitele) v leve rade,kdyz k tomu jeste sedite na kraji.. Tam oko ucitele nezabloudi tak casto jako dozadu :)

Nicmene, kdybych byl vas tridni,tak byste ty psp vzdycky 1.9. donesli,pak pul roku nic a na pololeti bych vam je mozna vratil.. :)

To scryx: ucitel nema uzakonene pravo ti neco zabavit. Ty nemas pravo bojkotovat vysledky jeho prace. Respekt-je to nejblbejsi povolani na svete. Kdybych ho delal na plny uvazek a jeste k tomu cely zivot,tak bych se na 100% zblaznil. :(

Jen o jedno vas prosim-nehrajte v hodinach cestiny.. Super forum,ale nektere prispevky tady jsou jak od preucenych mongolu. Aspon to i/y,snad to neni tak tezke :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2shai_tan: Ona ta čeština je strašná na celém fóru, když se tak podíváš (podíváte? Můžu Tykat doufám :)). Bohužel je to "chyba" dnešní generace, kdy se k internetu dostávají čím dál víc mladší lidé, kteří na svůj mateřský jazyk kašlou, a raději se věnují své "partě", svému Sony Ericssonu a "hudbě"... Bohužel to pozoruju čím dál víc, dělám korektora na jednom nejmenovaném fóru a tak si těch chyb všímám všude... Jinak abych nebyl OT, na PSP jsem nešáhl od začátku školního roku, neboť jsem si koupil NTB a na PSP fakt není čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kennyCZ: probuh,tykej..

Nebudu nikomu kecat,a tak musim uznat,ze mit psp za mych skolnich let,tak bych v lavici nedelal nic jineho! :) :)

Upřímně v dnešní době (hlavně na středních) se takovéto věci vůbec neřeší. Učitelé to berou jako náš problém, že nedáváme pozor a pak se to projeví na našich výkonech v testech, takže většině učitelům to může být někde ;).. chodim na gympl, notebook používám něco jako sešit a když berem nějakou nudnou látku třeba v dějepise, není nic jednoduššího než si pustit nějakou gamesku a trochu se zabavit ;) v těchhle případech s učiteli (respektive proferory) není žádný problém. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem byl odjakziva na kapesni hracky,shanel jsem je po bazarech,takze nejdriv gameboy,gbc,gba,pak kapesni pocitace - psion 3c,psion revo,psion 5, palm 3x,hp200lx-to byla supa,prvni opravdove pc do kapsy-na tom jsem projel 4 ultimy,ruzne pocket pc,pak programovatelne kalkulacky-casio 4500,7400g,9850g,hp49gx,ti-83,ti-89 a x dalsich masinek... profesori nevedeli,co mi driv zabavit :) a pak prisel pristroj nejultimatnejsi,texas instruments ti-86.. 5 let,kdyz jsem se nudil,tak jsem na ni programoval. Kdyby mi tehdy nekdo ukazal psp,tak bych myslel,ze to prilitlo z jine dimenze :)

A samozrejme jsem do vseho cpal kvanta tahaku. Vazeni ucitele nechapali,ze do neceho tak maleho s displejem se daji nacpat vsechny ucebnice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu