Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zničená paměťovka?


Nomak

Otázka

Zdravím, dneska když jsem se připravoval na flashnutí PSP a dal jsem si ve windows formátovat kartu tak nakonci formátu mi vyskočilo, že systém windows nemohl dokončit formátováni nebo tak něco. Zkusil jsme to tedy znovu a stejná hláška. Na kartu nejde nic zapsat..psp ji sice přečte ale když se jí v ní pokusím naformátovat tak to ukáže, že tam není anebo to napíše format failed. Zkoušel sme to dát i do čtečky a nic..nejde ji naformátova ani pod Vistou ani pod XP ani v PSP...nevím co s tím. Nemůžete pls někdo poradit? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

poradim ti to, co jsem radil vedle v prispevku, resp. to co mi pomohlo a co jsme dali dohromady spolu s kgsws kdyz jsem mel take problemy s kartou a kupodivu to pomohlo a ackoliv jsem myslel ze je odepsana - po vlozeni do PSP jen blikala a nenacetla se - tak se ji podarilo uplne kraaasne obnovit..

nabootuj linux (staci i live cd), pripoj PSP pres recovery s kartou uvnitr na USB, nemountuj ji, pripadne umountni, pres dd if=/root/nejakej_soubor of=/dev/sda, nech kartu prejet nahodnejma bitama (nejlepsi je nulovy obraz disku - muze byt klidne mensi nez samotna karta, proste aby se prepsal hlavne zacatek karty) a pak zkus v PSP zformatovat, pripadne mountni a zkus zformatovat pres parted, nebo fdisk.. pokud to nepujde, je karta nejspise v haji, je odepsana - asi to je fake..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu