Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

Hej DarkSider takk to je bezva bohužel vás tam ted nemžu zapsat protože se Banovanej ;) :lol: xD

EDIT: Ted mě LukDM upozornil že je nás už dost a že bych měl rezervovat půlku Mekáče takže pokud nás opravdu příjde tolik a v mekovi nebude místo tak se přesuneme někam jinam - kam to ještě musíme vyřešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

TAkže v mc místo bude lidi protože kažej vedle sebe nemusíme sedět a klidně můžeme sedět i venku nëbo jít do něaký restaurace každej si tam obejdna za 30-50kč(neewim cena odhadem) minerálku,džus,kolu nebo něco tak sedneme a paříme co je to za problem lidi dopr vzpomatujte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já třeba jedu tramvají abych rovnou viděl meka...pak pudu před ten východ metra Sraz je před vchodem odkud uvidíte mekáče xD ;)......Baterky sme řešili na chatboxu...vlastníci PSP slim se nemusí bát...jejich baterka dokáže vydržet i 7 hodin a s hraním 6 - Majitelé mladších Fatů by také neměli mít problémy, protože baterka ještě není moc opoužívaná

a dokáže vydržet bez velkého používání 6 hodin a s hraním něco kolem 5 hodin.Starší Fati nevim nevim xD :lol:

Lidi a jak se pozname leny dej mi mobilní číslo zavolámm ti až tam budü

Nepoznáme se protože mám mobil na sračky jaksi xD...asi si na hrud nalepim papír a na něm napsáno PSP sraz Praha xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kdyz resite to s vydrzi baterek-treba na Chodove je takovej ten place ze tam sou stoly a u nekterejch i site(museli byste si vzit prodluzovaky) a vsude okolo je KFC atd....akorat by to asi hodne lidi melo tam daleko a navic je tam dost krute narvano....ale rano ne-jezdil sem tam zatahovat skool tak to vim:cheesygrin::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu