Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

pm... jinak na čas si nikdo nestěžoval (kromě jak.to kterýmu se nelíbí to datum celý :lol:) takže ve 12:00 na tý zastávce tramvaje,směrem od václaváku,když tam ve 12:15 nikdo nebude tak jděte rovnou do toho kfc! (nebo si sežente číslo na lukisonna protože já tady všem dávat číslo nebudu :cheesygrin:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj upe bomba organizace a noxis notebook super příští tejedn určo ale kdo bude organizovat?

hej sorry kucii ale ja pristi tejden jedu na lyzak! takze tu nebudu az tak za

tejdny mozna za vraci me se totiz az v sobotu tak to nepudu asi ... skoda mno ale pak urco pudu ;-) GL HF!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,bylo to super,ale co ten noťas?:blink:Jo a chtělo by to jednou dát na neděli,s thc slavíme narozky:)...A měl by to určitě organizovat asi zase LukDM8)...A nemůže někdo sehnat nějaké nováčky bez CFW?:cheesygrin:

EDIT:Hustý přibyla mi medaile....nevíte někdo za co je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,bylo to super,ale co ten noťas?:blink:Jo a chtělo by to jednou dát na neděli,s thc slavíme narozky:)...A měl by to určitě organizovat asi zase LukDM8)...A nemůže někdo sehnat nějaké nováčky bez CFW?:cheesygrin:

EDIT:Hustý přibyla mi medaile....nevíte někdo za co je???

za příspěvky,neděle to teda asi bude ale at se nikdo nevymlouvá na učení potom :P a notas to opravdu nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nebo si sednout někam před kavárnu??ne nebo já newim nebo já newim třeba jít ke mě dom)(jako ne domů třeba před okno ja tam nahazim ty hry a pak můžeme na palmovku sednout na pizzu co vy na to?

Edit:Jako hry aby jsme tam měly aspon tk 3-4stejný víte jak to myslim ne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nebo si sednout někam před kavárnu??ne nebo já newim nebo já newim třeba jít ke mě dom)(jako ne domů třeba před okno ja tam nahazim ty hry a pak můžeme na palmovku sednout na pizzu co vy na to?

Edit:Jako hry aby jsme tam měly aspon tk 3-4stejný víte jak to myslim ne:)

zatim bych to viděl zase na kfc,tam to maj přeci jen podle mě všichni tak stejně,uvidíme no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO jo KFC ale chtělo by to něakej notebook nebo comp nebo není blízko něaká herna??(pc):)

Edit:Jinak KFC upe super,nic proti němu nemám :)

no tak v nejhorším bysme někam museli dojít ale já pevně doufám že se po zkušenostech z těhle dvou srazů konečně dohodnem aby přišli všichni se stejnýma hrama :dozey:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu