Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hej jako chlapci!!! jako kazdej vikend!!?? ste se zbalznili ne?? jako ste v poho ale nebuu tam kazdej vikend brat notas.... to je blaznostvi;-) kdyz uz ak uz to udetlat nejka offiko a vzit jeste treba ne jinym foru lidi atd a vic lidi s notebooka pkud to bude nejak pravidelne ;-) pokud se nejak rozhodnete tak sem ochoten pomoct s administraci kdzy mam ten notas :-D jianka zatim peace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tu 10 kč..ehm......musíme se složit na Luka.....on ted bde utrácet za já nvm co..takže nebude nák při pěnzezích.........a když každý přitáhne 10 kč..krát 6-60 kč....což stačí..pstě aby tam neseděl na prázdno....CHáPETE?.......a za druhé VEMTE někdo Tekena....aby nebyl Luk sám kdo ho bere...............a btw bere někdo GTA:VCS?....abych nebyl sám

Jo a eště.......BERETE někdo debou FFFotbal...?......jesli jo tak napiště já se přizpůsobim.....J8 cCHu Fočuuus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, já bych se možná, možná stavil ale ještě to nevim. Jinak chtěl jsem podotknout k tomu notebooku: ted nejni potřeba, pokud se budou hrát jen hry, který máte v pspčkách, stačí ten ad hoc filler nebo ir shell a posílejte...no, tk čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši je skoro pátek,blíží se to tak se teda pořádně dohodněte!

ty auta bych viděl teda asi na NFS tak si řekněte jaký,carbon rip má 90mb, most wanted 125mb,pro street 118mb

Já nvm....ale jelikož se PS moc nepovedly ..tak bych asi bral MW nebo Carb....ale spíš MW........ok?..:)

Takže já osobně beru MW....ale piště jesli chcete jiný:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu