Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ludi už zítra a nepozapomente vsicni na ten program ad hoc

PROGRAM NA POSÍLÁNÍ SOUBORŮ PŘES WIFI (NAPŘ. HER) POVINNĚ VŠICHNI DÁT DO PSP!

http://dl.qj.net/PSP-AdHoc-File-Tran...5279/catid/189

Už se těšm:)

Edit:jo lidi vyznte se někdo v psp potřeboval bych aby jste mi ho prohlídly něak mi nefacha display,umíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co pak luku co se ti s psp povedlo???
ale blbne analog tak sem to chtěl trochu pročistit

jinak pro zajimavost píšu hry kteý si beru já a jak.to tak když budete mít alespon většinu z toho tak to bude ok ;):P:

gta:vcs,syphon:ls,battlefront 2,tekken,medal 2,socom 2,call of duty,worms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude jeste dalsi? myslim ze nedele se neda zabit lepe... a hlavne bych prinesl vse, co je potreba:D

Hele další bude určo....akorát zase chyběla taková ta organizace her......je pstě potřeba a by tam všichni měli samý hry..........:P....jo a Luku?...uklidili ste ten bordel?.......:D.....já tam chodim každý pondělí do toho kfc tak abych tam neměl špatnou pověst...........jo a ty videa NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:dozey::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele další bude určo....akorát zase chyběla taková ta organizace her......je pstě potřeba a by tam všichni měli samý hry..........:P....jo a Luku?...uklidili ste ten bordel?.......:D.....já tam chodim každý pondělí do toho kfc tak abych tam neměl špatnou pověst...........jo a ty videa NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:dozey::lol:
co jsme měli dělat :dozey: jdu přidat hlasování (jestli mi to pudje teda) jestli bude příští týden sobota nebo neděle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pridu na 100%, v sobotu mi to pride lepsi ale v nedeli bych klidne prisel taky..a mozna bych dal cod a nfs ps nebo mw a 14tyho by mel vyjit flatout takze to by sme mohli dat uz taky:)..
ty a cod? :D ok píšu do možná cod a nfs:mw protože to bude chtít asi většina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu